Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fallout 5 pojawia się po The Elder Scrolls VI, potwierdza Todd Howard

Todd Howard z Bethesdy potwierdził, że studio planuje pracować nad Falloutem 5 po ukończeniu The Elder Scrolls VI, zgodnie z wywiadem z IGN.

Mówiąc o tym, co studio zaplanowało po Starfield, Howard poruszył postępy w The Elder Scrolls VI, mówiąc, że projekt jest wciąż w fazie przedprodukcyjnej, co wskazuje, że wciąż jest daleka od premiery. Jednocześnie Howard potwierdził, że Fallout 5 jest planowany jako następna gra po tym.

Teraz graj: Awaria przyczepy Starfield

„Tak, Elder Scrolls 6 jest w fazie przedprodukcyjnej i jak wiecie, po tym będziemy robić Fallouta 5, więc nasza lista jest pełna przez jakiś czas” – powiedział Howard IGN. „Od czasu do czasu musimy przyjrzeć się również innym projektom”.

The Elder Scrolls VI zostało ogłoszone w 2018 roku, zaledwie trzy lata po premierze Fallouta 4. W 2015 roku Bethesda zdecydowała się ogłosić Fallouta 4 zaledwie sześć miesięcy przed jego ostateczną premierą, a studio przeniosło się do Starfield pod koniec 2015 roku. według Howarda. Oznacza to, że Starfield będzie rozwijany przez ponad siedem lat, jeśli dotrzyma daty premiery w 2023 r., co oznacza, że ​​The Elder Scrolls VI również będzie za kilka lat.

Bethesda rozpoczęła te projekty pod kierunkiem swojego byłego wydawcy Zenimax Media, jednak teraz Microsoft i jego nowa spółka-matka są w toku. Nie ma jeszcze słowa, czy może to zmienić sposób, w jaki studio pracuje w przyszłości nad nowymi projektami, czy też wiele gier można rozwijać równolegle dzięki dodatkowym zasobom.

Starfield ma zostać wydany w 2023 roku po tym, jak kilka tygodni temu został przesunięty z pierwotnej daty wydania w listopadzie 2022 roku. Wsparcie dla Fallouta jest kontynuowane w Fallout 76, a najnowszy dodatek do gry, The Pitt, zostanie wkrótce wydany.

GameSpot może zarabiać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.