Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fallon Sherrock: Pokonanie „Królowej Pałacu” w Q School, kończące nadzieje na PDC Tour Card | strzały wiadomości

„Królowa Pałacu” Fallon Sherook nie wygrała biletu na PDC Tour po przegranej w ostatnim dniu szkoły kwalifikacyjnej w Milton Keynes, pomimo jej najlepszych starań; 27-latek skupi się teraz na kobiecej serii PDC, zapewniając miejsca w wydarzeniach telewizyjnych, w tym na światach 2023,

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2022 19:20

Fallon Cherokee nie udało się zdobyć biletu na PDC Tour w tegorocznej szkole kwalifikacyjnej

Ambicje Fallon Chirock, by wygrać bilet na PDC Tour, kończą się po tym, jak „Królowa Pałacu” przegrała swój drugi mecz ostatniego dnia Q School w sobotę.

Sherrock, która pokonała Wesa Newtona i zarezerwowała sobie miejsce w ostatnim etapie brytyjskiego School Q, przez ostatnie kilka dni zmagała się w Milton Keynes z wczesnymi porażkami z Dannym Lupe, Joshem Richardsonem i Justinem Smithem.

Sherrock z przyjemnością zainspiruje pokolenie żeńskich graczy do gry w rzutki

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać dostęp do odtwarzacza wideo

Sherrock z przyjemnością zainspiruje pokolenie żeńskich graczy do gry w rzutki

Sherrock z przyjemnością zainspiruje pokolenie żeńskich graczy do gry w rzutki

W pierwszym starciu zmierzyła się z młodym Jaredem Cole’em, a „King of the Castle” zdobył Sherooka w decydującym rzucie karnym.

Jednak Sherrock wyprodukował imponującą liczbę 11 akcji, w tym dwie na maksa, zanim oczyścił 58, aby przypieczętować swoje miejsce w następnej rundzie.

Sherrock następnie zmierzył się z Nathanem Treadgoldem, ale przegrał 4-0 z Walijczykiem, zanim wszedł w mały pojedynek, wygrywając trzy z następnych czterech. Jednak to Treadgold zakończyła konkurs, aby zakończyć jej nadzieje na postęp.

Sherook, bombowiec z Buckinghamshire, zamierzała zostać drugą kobietą, która wylądowała w PDC Tour po tym, jak Lisa Ashton dokonała tego wyczynu w 2020 roku.

Wiedząc, że musiała od razu wygrać sobotni turniej, aby zająć miejsce wśród żywiołowej elity, Sherrock po prostu nie mogła zabrać swojej oszałamiającej teatralnej formy na parkiecie.

27-latka zyskała sławę na Mistrzostwach Świata 2020, gdzie została pierwszą kobietą, która wygrała mecz o mistrzostwo świata.

Dotarła także do ćwierćfinału Mistrzostw Wielkiego Szlema w Darts, zajmując drugie miejsce za Michaelem Van Gerwinem na zeszłorocznych Nordic Darts Masters.

Pamiętasz, jak Sherlock był w filmie?

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać dostęp do odtwarzacza wideo

Pamiętasz, jak Sherrock wybuchł w Big Fish w Grand Slam Darts?

Pamiętasz, jak Sherrock wybuchł w Big Fish w Grand Slam Darts?

Co dalej z Fallon?

Sherrock jest dawną dwukrotną zdobywczynią tytułu BDO British Classic Women’s, ale jest zdeterminowana, aby dodać do swojego gabinetu trofeów.

W najbliższy weekend odbędzie się pierwszy Challenger Tour w roku, więc każdy, kto grał w Q School, może udać się na Challenge Tour, a każdy, kto dobrze sobie poradzi w pierwszym tygodniu, będzie mógł wziąć udział w Pro Tour jako zawodnik rezerwowy. Istnieją również możliwości zakwalifikowania się do UK Open i Women’s Series. Jest wiele rzeczy, w które musi włożyć zęby.

Laura Turner na Fallon Cherokee

Sherrock wystartuje w Women’s Extended Series, w ramach której odbędzie się 20 imprez w miejscach w Wielkiej Brytanii i Niemczech, z miejscami w imprezach telewizyjnych, w tym Mistrzostwa Świata w 2023 roku.

Rock’n’roll w Q. School

Nowicjusz z Irlandii Północnej, Josh Rock i Krzysztof Ksiuk z Polski, poprowadzili graczy do kart PDC Tour, gdy skończyły się szkoły kwalifikacyjne do PDC 2022 – z Tedem Evetsem i Robbiem Johnem Rodriguezem, którzy również przywrócili ich pozycję zawodową.

2022 Kwalifikujące się szkoły PDC

Zwycięzcy automatycznej rundy kart dla szkół w Wielkiej Brytanii (x4).: James Wilson, Darren Webster, Ross Montgomery, Josh Rock

Zwycięzcy automatycznych rund z European School Q (x4): Jose Justicia, Brian Raman, Luke Peters, Krzysztof Csuk

Zwycięzcy UK School Tour Q Card Orderu Zasługi (x13): Jimmy Clark, Ted Evites, Conor Scott, Richie Burnett, Kevin Bernice, Scott Waits, Nathan Rafferty, Cameron Menzies, John O’Shea, George Killington, Mickey Mansell, Nick Fulwell, Shawn Wilkinson.

Zwycięzcy European School Tour Q Card Orderu Zasługi (x11): Mario Vandenburgerdi, Jules van Dongen, Kevin Deutz, Tony Martinez, Danny Janssen, Radek Zagansky, Damien Moll, Jimi Hendrix, Ricardo Petrichko, Vladimir Andersen, Robbie John Rodriguez.

Sprawdź nasze codzienne wiadomości dotyczące rzutek na skysports.com/darts, w naszej aplikacji mobilnej i na naszym koncie na Twitterze Umieść tweeta

READ  Kenneth J. Blatman 1955-2023 | Wiadomości, sport, praca