Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Facet zwykle odkrywa swoją „obrzydliwą” dziewczynę podczas sprzątania sypialni

Facet zwykle odkrywa swoją „obrzydliwą” dziewczynę podczas sprzątania sypialni

Sophie Haslett dla Daily Mail Australia

22:24 25 lutego 2023 Zaktualizowano o 23:15 25 lutego 2023

  • Pewien mężczyzna znalazł za łóżkiem setki wyrzuconych jednodniowych soczewek kontaktowych
  • Powiedział, że jego dziewczyna po prostu je tam wrzuca, kiedy z nimi skończy

Skromny mężczyzna podzielił się szokującym odkryciem, którego dokonał po wyczyszczeniu łóżka w sypialni, którą dzieli ze swoją dziewczyną.

Wysłane przez nieznanego mężczyznę reddit Udostępnił zdjęcie, na którym widać setki maleńkich niebieskich krążków leżących na podłodze pod ścianą.

Wyjaśnił, że jednodniowe soczewki kontaktowe są w rzeczywistości jednorazowe, a jego dziewczyna po prostu rzuca je w tył łóżka, kiedy skończy ich używać.

Skromny mężczyzna podzielił się szokującym odkryciem, którego dokonał po wyczyszczeniu łóżka w sypialni, którą dzieli ze swoją dziewczyną – za łóżkiem jest pełno wyrzuconych soczewek kontaktowych.

„Moja druga połówka wyrzuca codzienne wiadomości za wezgłowie naszego łóżka” – napisał.

Nie minęło dużo czasu, zanim ponad 12 000 osób zastanowiło się nad swoimi opiniami na temat tego, jak „odrażające” było jej zachowanie.

Tacy ludzie mnie zadziwiają. Jak myślisz, dokąd ona idzie? Ktoś to skomentował.

Inny powiedział: „Po prostu… nie rozumiem tego”. Mój dom wcale nie jest idealny. Odkładam zamiatanie, odkurzanie i spłukiwanie toalet. Ale takie rzeczy dodają szaleństwa do chaosu.

Inni podzielali inne obrzydliwe nawyki, których doświadczyli w przeszłości, w tym jedna osoba, która powiedziała, że ​​ma współlokatora, który zostawił tłuszcz z bekonu we frytkownicy.

„Kiedyś miałem współlokatora, który trzymał nadmiar tłuszczu z bekonu na żeliwnej patelni” – napisali.

„I nie mam na myśli tylko odrobiny resztek oleju jako części przyprawy, mam na myśli duże białe kawałki zastygłego i ponownie zamrożonego tłuszczu. Wielu z nas próbowało ją przekonać, że to źle, ale po prostu zostawiła to tam w patelnię do następnego razu, kiedy będzie gotowa – do tego czasu zetrze nadmiar i ugotuje”.

READ  ASUS wycofuje płyty główne Z690 Hero po kilkukrotnym zapaleniu się • Rejestr

Komentator dodał: „Czasami zdarzały się dni między przypadkami, w których używałem patelni. Chodzi o to, że były bardzo delikatne i uporządkowane we wszystkim innym. Praca była utrzymywana na najwyższym poziomie i szczerze mówiąc, był jednym z najbardziej w ciągu najlepszych ludzi, jeśli chodzi o utrzymanie domu w czystości”.

Inni również przyznali się do umieszczania zużytych soczewek kontaktowych w domu:

Moja była współlokatorka tak. Zostawił je na stoliku do kawy, blatach, wszędzie, ktoś napisał.

Inny stwierdził: „Kiedy się wyprowadziliśmy, po raz ostatni przeszukałem mieszkanie, aw jego pokoju była ogromna niebieska plama wysuszonych styków, które wtopiły się w twarde drewno”.