Tech

F1 2021 jest już dostępny na PlayStation, Xbox i Steam

Codemasters F1 2021 Teraz dostępne na Xbox Series X | S, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One i PC przez Steam z każdym sterownikiem 2021, bardziej rozbudowana historia i trzy nowe tory dostępne dla wszystkich za darmo.

Portimao, Imola i Arabia Saudyjska jest miejscem Jeddah مكانن Dostępny dla wszystkich jako zawartość popremierowa, a nowy tryb fabularny – Braking Point – przenosi graczy z Formuły 2 do upragnionego miejsca w siatce F1, z mnóstwem rywalizacji i dramatyzmu.

CZYTAJ WIĘCEJ: Hamilton kopie głęboko, aby pokonać Verstappen w kwalifikacjach i uszczelnić górne miejsce w siatce F1 Sprint

Tryb kariery obejmuje opcję gry online razem lub w przeciwnych zespołach, a także rzeczywisty początek sezonu, który pozwala graczom rozpocząć karierę od dowolnego wyścigu w sezonie, który już się odbył i odzwierciedla pozycję kierowców i obiektów . od tego momentu.

„Ekscytacja związana z wyścigami Formuły 1 jest naprawdę widoczna w tym sezonie i jego premierze F1 2021 „Na konsolach obecnej i następnej generacji daje nam to możliwość sprowadzenia graczy z całego świata do realizacji ich marzeń w Formule 1” – powiedział Lee Mather, dyrektor ds. gier franczyzowych w Codemasters. „Cieszymy się, że gracze sami wskoczą w świat, wspinają się po szczeblach i ścigają ze swoimi przyjaciółmi lub przeciwnikami, aby mieć szansę na wygranie wszystkiego”.

Na konsolach nowej generacji F1 2021 Zawiera ulepszone czasy ładowania, modele na torze, ulepszoną teksturę i uszkodzenia nadwozia i opon, a także ray tracing w powtórkach, historiach i trybie zdjęć. Dodatkowo tryb Performance zapewnia szybkość klatek powyżej 60 kl./s na kompatybilnych urządzeniach.

Digital Deluxe Edition zawiera siedem kultowych kierowców F1 do użytku w My Team, wraz z ekskluzywną zawartością do personalizacji, 18 000 bitcoinów i pakietem zawartości hamulca.

Aby kupić swoją kopię F1 2021, Kliknij tutaj.