Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

F-Zero X jest już dostępny w dodatku Switch Online Expansion Pack

F-Zero X jest już dostępny w dodatku Switch Online Expansion Pack

Aktualizacja [Fri 11th Mar, 2022 01:45 GMT]: F-zero X Teraz dostępne dla subskrybentów Switch Online Expansion Pack. Jeśli nie widzisz go w swojej bibliotece N64, może być konieczne ręczne zaktualizowanie aplikacji z głównego menu przełączania.


oryginalny artykuł [Wed 9th Mar, 2022 01:05 GMT]: Biblioteka Nintendo N64 dla dodatku Switch Online Expansion Pack mogła być rozczarowaniem po wydaniu, ale od tego czasu znacznie się poprawiła.

Nintendo nie tylko poczyniło starania, aby naprawić szereg problemów związanych z emulacją niektórych gier, ale także rozszerzyło usługę o numer, który nie obejmuje klasycznych gier. Widzieliśmy już takie gry jak Banjo Kazooie A The Legend of Zelda: Maska MajoryNastępny jest przyszły zawodnik F-zero XW roli głównej Kapitan Falcon & Co.

Ten absolutny klasyk pojawi się w tym tygodniu 11 marca. Na swoich kanałach społecznościowych Nintendo przypomniało członkom dodatku, w jaki sposób będą mogli ścigać się z maksymalnie trzema znajomymi online:

Jeśli jeszcze nie grałeś w F-Zero X, oto więcej o grze (wraz z powyższym zwiastunem), dzięki uprzejmości Nintendo.

Wybieraj spośród 30 różnych wyścigowych samochodów latających, w tym zaktualizowanych wersji Blue Falcon i innych pojazdów z oryginalnego F-Zero™, i przygotuj się na przyspieszenie! Ścigaj się do mety na torach, które kręcą się i kręcą w powietrzu. Jednak, będziesz musiał unikać 29 innych samochodów na torze, bo inaczej poniesiesz konsekwencje! Jeśli jesteś w nastroju do rywalizacji, spróbuj wygrać Grand Prix, uzyskać najszybszy czas w jeździe na czas lub zniszczyć konkurencję w wyścig śmierci. Możesz także rzucić wyzwanie trzem przyjaciołom w trybie Versus.Dzięki pięciu trybom Oddzielna rozgrywka, pojazdy, ukryte trasy i doskonała ścieżka dźwiękowa sprawiają, że F-Zero X to tytuł wyścigowy, do którego warto wracać!”

Czy to gra, na którą czekałeś, aby przyspieszyć działanie dodatku Switch Online Expansion Pack? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Zamieszanie związane z powrotem Persony 5 do kolekcji PS Plus w niektórych regionach