Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Exertis Pro AV & Xilica rozpoczyna współpracę dystrybucyjną dla DACH Polska

Ponieważ Xilica rozszerza swoją globalną sieć partnerów dystrybucyjnych, Exertis Pro AV będzie nadal rozwijać markę Xilica i udział w rynku.

Toronto, 14 marca 2023 r /PRNewswire/ – Xilica®Dostawca produktów do współpracy, które pomagają uwolnić moc komunikacji międzyludzkiej, ogłosił zawarcie umowy dystrybucyjnej z firmą Exertis Pro AV. Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polskai wybierz CEE (centralny i Wschodnia Europa) rynki. Dzięki znacznemu wzrostowi w przedsiębiorstwach, edukacji i działalności rządowej, to nowe partnerstwo z Exertis ProAV DACH jest kontynuacją inwestycji Xilica w zwiększanie udziału w rynku na jej kluczowych rynkach i pogłębianie relacji ze sprzedawcami w całym regionie europejskim.

Wielokrotnie nagradzana gama rozwiązań audio skoncentrowanych na IT dla nowoczesnej przestrzeni współpracy, zestaw cyfrowych procesorów sygnałowych, punktów końcowych sieci, interfejsów użytkownika i głośników firmy Xilica daje sprzedawcom możliwość korzystania z kompleksowych systemów audio zainstalowanych za pomocą kabla. , PoE i standardową infrastrukturę sieciową, bez żadnego zastrzeżonego systemu. Współpracując z partnerami sojuszniczymi, takimi jak Sennheiser i Fargo, produkty Xilica rozszerzają się, aby zapewnić kompletne rozwiązanie dla przestrzeni konferencyjnych, sal lekcyjnych i aplikacji rządowych, przy jednoczesnym przestrzeganiu standardów IT.

W ramach nowej umowy, resellerzy Exertis Pro AV będą mieli dostęp do korzyści płynących z Xilica One – globalnego programu Xilica obejmującego MDF, zasoby sprzedażowe i marketingowe, szkolenia na żądanie i dochodowe programy. Sprzedawcy, którzy uczestniczą w Xilica One, mogą zdobywać wielopoziomowe korzyści na poziomie Authorized Reseller, Silver Partner, Gold Partner i Platinum Partner, ponieważ ich relacje z Xilica wciąż się rozwijają.

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z Exertis Pro AV, ponieważ zapotrzebowanie klientów na łatwe w użyciu, skoncentrowane na IT rozwiązania audio, które wykraczają poza poprzeczkę” na rynkach korporacyjnych, edukacyjnych i rządowych, rośnie” – powiedział. Jakub Rycerz, CEO, Xilica. „Połączenie ich silnej sieci sprzedawców i relacji w kanałach z portfolio produktów Xilica, sojuszami strategicznymi i programem Xilica One Partner zapewnia atrakcyjną propozycję wartości, która zapewnia najlepsze wrażenia użytkownikowi końcowemu”.

READ  dr Marek S. Uchino, Polska, Ohio Nekrolog

„Dodając Xilicę do naszego portfolio produktów komunikacyjnych, sprzedawcy Exertis Pro AV będą mogli oferować potężne rozwiązania audio dla średnich, dużych i specjalistycznych pomieszczeń, które można wdrożyć w ramach standardowej infrastruktury IT” – powiedział. Karstena Steineckera, dyrektor zarządzający (rozwój biznesu), Exertis Pro AV. „Jesteśmy podekscytowani różnicą, jaką produkty Xilica mogą wnieść do naszych sprzedawców obsługujących rynki korporacyjne, edukacyjne i rządowe, którzy chętnie dostarczają systemy audio zaprojektowane tak, aby spełniały standardy korporacyjne i wykorzystywały większą łatwość projektowania i wdrażania”.

O Xilice

Xilica® tworzy produkty do współpracy, które pomagają uwolnić siłę więzi międzyludzkich. Oparte na dziesięcioleciach ponownego przemyślenia, w jaki sposób ludzie korzystają z technologii, rozwiązania Xilica pokonują dystans między jednostkami, zespołami, pomysłami i organizacjami – uwalniając moc zrozumienia, aby przekształcić biznes i społeczeństwo na lepsze. Koncentrując się na rynkach przedsiębiorstw, edukacji i administracji, Xilica i jej partnerzy wpływają na codzienne życie ludzi w ponad 100 krajach. Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach Xilica, odwiedź stronę www.xilica.com.

Źródło: Xilica Corporation