Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Eurowizja: Islandczyk Daci Freire, aby obejrzeć konkurs piosenki w hotelu

Daði Eurovision będzie oglądać ze swojego pokoju hotelowego (Zdjęcie: Mummi L?)

Niestety, Daði Freyr będzie dziś wieczorem oglądać Konkurs Piosenki Eurowizji w zaciszu swojego pokoju hotelowego Zespół wycofał się z koncertów, gdy jeden z członków uzyskał pozytywny wynik testu na obecność Covid-19.

Piosenkarz i jego grupa, Daði og Gagnamagnið, są faworytami, aby dotrzeć do pierwszej piątki w finale konkursu z piosenką 10 Years, dzięki sukcesowi ich wirusowego wpisu 2020 Think About Things.

Niestety Day i jego zespół musieli wycofać się z półfinałów i wielkich finałów w Rotterdamie z powodu zakażenia członka zespołu koronawirusem.

Ich półfinałowe występy zostały zastąpione nagraniem ich próby, a wcześniej nagrany klip miał być również pokazany podczas nocnego finału.

Daði udał się na Twittera przed wielkim finałem, aby podzielić się swoim rozczarowaniem, że nie będzie go dzisiaj osobiście, ponieważ zamiast tego nie może się doczekać oglądania programu w telewizji.

Napisał: „ Dziś wieczorem będę siedział w hotelu i oglądał Eurowizję dla PiątkiDziesiąty Noc prosto.

Czujemy cię dai, czujemy cię.

Następnie udostępnił animowane zdjęcie swojej żony Árný, na którym było napisane: „My, Gagnamagnið, dajemy punkty”.

Z drugiej strony Daði potwierdził później w kolejnym tweecie, że „ wynik jego testu okazał się negatywny [for Covid-19] wielokrotnie…. Więc to jest coś.

Później zakończył swoje listy, zachęcając swoich fanów do głosowania na Islandię w finale Eurowizji, żartując: „Jeśli nie zagłosujesz dziś wieczorem na 12, 18-letni Daði będzie gonił Twoje marzenia”.

Daði Freyr i ich zespół Daði og Gagnamagnið

Islandia musiała wycofać się z występów na żywo po tym, jak członek Daði uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa Covid-19 (Zdjęcie: EBU)

Ostatni weekend, Członek delegacji islandzkiej, który nie był w zespole, również uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa Covid-19, zmuszając grupę do opuszczenia Turquoise Carpet w ostatnią niedzielę (16 maja).

Również członek polskiej delegacji wypadł pozytywnie.

Ze względu na dwa pozytywne testy delegacje maltańska i rumuńska, które przebywały w tym samym hotelu, co delegacje islandzka i polska, zostały zmuszone do pominięcia imprezy.

W skład Daði og Gagnamagnið wchodzą piosenkarz Daði Freyr, jego żona Árný Fjóla smundsdóttir, która jest w ciąży, jego siostra Sigrún Birna Pétursdóttir oraz ich przyjaciele Hulda Kristín Kolbrúnardóttir, Stefánsonónsur i Jrnnesson.

W drugim półfinale członkowie grupy zdalnie świętowali wejście do finału konkursu – piosenkarka Hoda Kristin Culbronnardottir machająca flagą Pansex.

Islandia przygotowuje się do walki z 26 innymi krajami w dzisiejszym finale.

Czy masz historię?

Jeśli masz historię o gwiazdach, film lub zdjęcia, skontaktuj się z zespołem rozrywki Metro.co.uk, wysyłając do nas e-mail na adres [email protected], dzwoniąc pod numer 020 3615 2145 lub odwiedzając stronę „Wyślij rzeczy, które kochamy”. od Ciebie.

WIĘCEJ: Seria Love Island 2 miała swoją premierę w głosowaniu w referendum w sprawie Brexitu – a Terry Walsh miał ciekawą reakcję

Więcej: Uri Geller wzywa ITV do zbadania Martina Bashira podczas wywiadu z Michaelem Jacksonem

READ  Recenzja: Trzy minuty - wydłużenie