Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Eurowizja 2023: Polska i portugalska publiczność na Wielkim Finale! – Wiadomości Eurowizji | Muzyka

Oto oficjalne dane dotyczące oglądalności transmisji meczu Polska I Portugalia Opublikowano nowe obserwacje z rekordami w porównaniu z ubiegłym rokiem.

Po oficjalnym podliczeniu w sobotę odbył się wielki finał 3,5 miliona widzów w Polsce Według częstotliwości TVP1 I TVP Polonia. To jest równoważne 270 tysięcy odwiedzających więcej niż w roku ubiegłym. Ogólnie, Program zarejestrował oglądalność na poziomie 40%, ponieważ był to pierwszy wybór widza tego wieczoru.

Równie wśród portugalskiej publiczności program cieszył się dużym zainteresowaniem. Stosunkowo, Jest to wysoko oceniany program od początku do końca. Konkretnie, nagrany Średnio 1,05 miliona widzów z dnia na dzień Kiedy liczniki poszybowały w górę Portugalczyk zajął pierwsze miejsce na podium z 1,272 milionami widzów i 23,8% udziału. Do czasu ujawnienia zwycięzcy program osiągnął 39,4% oglądalności.

Gdy kraje zakwalifikowały się do wielkiego finału, widzowie z obu krajów byli zaniepokojeni wynikiem konkursu, co znalazło odzwierciedlenie w dominacji programu w oglądalności.

dowody:wirtualnemedia.pl I zapping-tv.com

Śledź nas we wszystkich naszych mediach społecznościowych, aby nie przegapić tego, co dzieje się na Eurowizji:

Czekać EurowizjaZabawa Wszystkie wiadomości związane z Konkursem Piosenki Eurowizji!

READ  Lider praw człowieka ostrzega, że ​​Polska jest „antydemokratyczna”