Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Eurowizja 2021 w The Crooked Mirror. Internauci nie zawiedli się [MEMY]Eurowizja 2021 w memach


© twitter.com/zuzannazmorka
Eurowizja 2021 w memach

Eurowizja 2021: Zakończył się drugi półfinał z udziałem Rafaia Brzozowskiego. Polski aktor, który na scenie w Rotterdamie zagrał „The Ride” nie zakwalifikował się do finału. Ale jak zwykle zaufani internauci komentowali występ Polaka za pomocą memów, a także podsumowali tegoroczną imprezę.

Eurowizja 2021: Rafai Brzozowski bez promocji

Dziś dziesięciu uczestników dotarło do finału 65. Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbędzie się 22 maja w Rotterdamie. Dołącz do grona finalistów już dziś: Albania, Serbia, Bułgaria, Mołdawia, Portugalia, Islandia, San Marino, Szwajcaria, Grecja i Finlandia.

Wśród dzisiejszych półfinalistów była także reprezentantka Polski – Rafai Brzozowskiktóry nie zakwalifikował się do finału. Piosenkarka wykonała w Ahoy Hall w Rotterdamie piosenkę „The Ride” napisaną i skomponowaną przez szwedzkich kompozytorów Joachima Ofriniusa, Thomasa Carlsona, Clarę Robinson i Johana Moritzona. Możesz już obejrzeć wideo z występu Polaka w Internecie.

Eurowizja 2021 i Rafa R Brzozowski w The Twisted Mirror. Zobacz memy!

Niemal natychmiast internet zapełniły się memami, które w humorystyczny sposób podsumowywały występ Polaka.

Pojawiły się też zjadliwe komentarze na temat telewizji publicznej i popularnych linii…

Wielu użytkowników (oczywiście paradoksalnie) widziało ostatnią nadzieję na awans Al-Rifaia do finału w bezpośrednim udziale partii rządzącej…

Bo kiedy kopiujesz, jest jeszcze lepiej!

Użytkownicy Twittera szczególnie upodobali sobie ten jednorazowy występ Rafaia Brzozowskiego…

Od jutra Polacy jadą do pracy…

Reprezentacja Islandii również wywołała poruszenie…

Muszę przyznać, że muzycy z tego kraju wiedzą, jak wyróżnić się w Eurowizji. Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku podbił serca polskich widzów Zespół Al-Hatari.

Z kolei w przedstawicielu Danii internauci dostrzegli podobieństwo do piosenkarki disco polo.

Eurowizja 2021: Jaki jest termin?

Przypomnijmy: z pierwszego półfinału awansowali śpiewacy z takich krajów jak Rosja, Ukraina, Malta, Cypr, Litwa, Szwecja, Norwegia, Belgia, Izrael i Azerbejdżan.

READ  Gina Carano rozpoczyna zdjęcia do filmu New Western Terror na prerii dla Bena Shapiro The DailyWire

Przedstawiciele tzw. Wielkiej Piątki: Włochy, Francja, Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania. To właśnie te kraje wnoszą największy wkład do Europejskiej Unii Nadawców, która organizuje Konkurs Piosenki Eurowizji. W sobotę spotkamy się również z przedstawicielem kraju gospodarza, Holandii.

Finał Eurowizji 2021 odbędzie się w sobotę 22 maja o godzinie 21:00. Koncert będzie transmitowany w TVP1 oraz na oficjalnym kanale YouTube Eurowizja. Onet Kultura przeprowadzi transmisję na żywo z finałów, na które zapraszamy już dziś!

Eurowizja 2021: drugi półfinał. Kto będzie zaskoczony? Kto zawiedzie?

Największe porażki Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji. Kto spowodował zakłopotanie?

Eurowizja 2021 w The Crooked Mirror. Internauci nie zawiedli się [MEMY]