Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Europejczycy mogą teraz skorzystać z szansy zakupu PlayStation 5 bezpośrednio od Sony • Eurogamer.net

Ograniczona ilość dostępna w wybranych krajach.

Ponieważ PS5 wciąż jest nieuchwytne, Sony otworzyło rejestracje na swojej stronie PlayStation Direct, aby dać europejskim konsumentom szansę na zakup konsoli bezpośrednio od firmy.

To inicjatywa producenta konsoli Został początkowo wprowadzony dla klientów z USA w październiku ubiegłego rokui rozszerzył obecnie listę kwalifikujących się krajów, oprócz krajów ze Stanów Zjednoczonych, obejmując wnioskodawców z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Holandii, Belgii i Luksemburga.

Sony twierdzi, że dostępna jest „ograniczona ilość” konsol, a ci, którzy mają nadzieję na zakup jednej, będą jej potrzebować w pierwszej kolejności. Zaloguj się na stronie PlayStation używając swojego identyfikatora PSN. Wybrani rejestrujący otrzymają wiadomość e-mail zawierającą datę, godzinę i pełne instrukcje dotyczące dokonania zakupu.

11 gier, w które powinieneś zagrać na PlayStation 5.

Sony podkreśla, że ​​nie każdy, kto się zarejestruje, będzie miał możliwość zakupu konsoli, i zauważa, że ​​okno na zakup następuje po otrzymaniu ograniczonego zaproszenia, więc zwycięscy kandydaci nie powinni uchylać się. Dodatkowo, jeśli klienci zobaczą komunikat „Brak w magazynie” po wykonaniu instrukcji zawartych w zaproszeniu, oznacza to, że niestety wszystkie dostępne PS5 zostały zakupione.

Nic nie wskazuje na to, jak długo rejestrujący mogą oczekiwać, zanim Sony zacznie powiadamiać wybranych kandydatów, ale można znaleźć kilka dodatkowych szczegółów. W dołączonej instrukcji.

READ  Wordle Today: Wordle Tips 742 1 lipca i dzisiejsza odpowiedź