Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Erm, Samsung S23 Ultra został przeceniony do poniżej 400 dolarów.  Nie, to nie jest literówka

Erm, Samsung S23 Ultra został przeceniony do poniżej 400 dolarów. Nie, to nie jest literówka

Nasz ulubiony telefon z aparatem jest obecnie objęty ogromną zniżką. I mamy na myśli dzikie. Jeśli masz kwalifikujące się urządzenie do wymiany (więcej o tym później), możesz obecnie kupić je za 399,99 USD w porównaniu z 1379,99 USD w sklepie Samsung. Nie, nie źle to odczytałeś. Otrzymujesz zwiększony kredyt handlowy o wartości 800 USD oraz ulepszenie przestrzeni dyskowej o wartości 180 USD, co obniża cenę łącznie o 980 USD.

Kiedy sprawdziliśmy to urządzenie, stwierdziliśmy, że jest bardzo responsywne i bardzo podobał nam się jego wspaniały wyświetlacz. Jedyną wadą jest to, że są drogie – w tym pomoże ta oferta. Oczywiście aparat jest niesamowity, pokonując w naszych testach wszystkie inne modele (porównaj w naszym przewodniku po najlepszych telefonach z aparatem).

Naturalnie, im nowsze urządzenie na wymianę, tym więcej otrzymasz kredytu na wymianę. Jeśli jednak priorytetem jest świetny aparat, szczerze nie sądzimy, że można zrobić coś lepszego niż ten – więc niezależnie od tego, jaki sprzęt oferuje, może być tego wart.

Nieprzekonany? Sprawdź najlepsze ceny i oferty Samsunga S23 Ultra, które znaleźliśmy poniżej.

READ  Rejestracja do Final Fantasy 7 Battle Royale, The First Soldier, jest już otwarta • Eurogamer.net