Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Emirates News Agency — Hamdan bin Mohammed jest świadkiem zawodów drugiego dnia Igrzysk Rządowych

Emirates News Agency — Hamdan bin Mohammed jest świadkiem zawodów drugiego dnia Igrzysk Rządowych

DUBAJ, 3 marca / WAM / Jego Wysokość Szejk Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum, książę koronny Dubaju i przewodniczący Rady Wykonawczej, brał udział w zawodach Battle of Communities i Battle of Government w kategorii mężczyzn drugiego dnia historia. W Dubaju odbędzie się czwarta sesja Igrzysk Rządowych.

A komitet organizacyjny turnieju ogłosił, że cztery międzynarodowe drużyny wzięły udział wczoraj w rundzie wstępnej i zakwalifikowały się do finału Bitwy o Miasta. Zakwalifikowane zespoły to Kopenhaga z Danii i Brisbane z Australii; Gdańsk z Polski; i Kutna Hora z Czech.

Jego Wysokość Szejk Hamdan bin Mohammed powiedział: Igrzyska Rządowe 2023 reprezentują wartości pracy zespołowej, determinacji, doskonałości i naszego zdecydowanego zaangażowania w ciągłe doskonalenie naszych wyników, które popchnęły naszą misję bycia jednym z najlepszych rządów na świecie . Poprzez Igrzyska Rządowe staramy się zgromadzić zespoły z całych Zjednoczonych Emiratów Arabskich i świata, aby dzielić się tym duchem i celebrować te wartości, które pozwoliły nam przezwyciężyć wszystkie wyzwania, aby zrealizować naszą strategię świadczenia światowej klasy usług rządowych”.

Drugiego dnia wyzwania przedstawione w Igrzyskach Rządowych były prawdziwym sprawdzianem ludzkiej woli, siły fizycznej i skupienia psychicznego. Dzięki uczestniczącym drużynom, które wykazują inspirujące zaangażowanie i poświęcenie, Igrzyska Rządowe 2023 nadal przesuwają granice sportowej rywalizacji.

Odbywające się w dniach 2-5 marca we współpracy z oficjalnym sponsorem DP World oraz we współpracy z Dubai Sports Council wydarzenie było nadal świadkiem niesamowitych pokazów charakteru i umiejętności uczestników. Rywalizujące zespoły wykazały się wyjątkowym poziomem koordynacji i pracy zespołowej oraz wyjątkową wytrwałością w obliczu wyzwań, które sprawdzały ich zdolność do zachowania spokoju, skupienia i myślenia pod presją.

Marwan Bin Issa, dyrektor ds. gier rządowych, powiedział: „Dzisiaj byliśmy świadkami niezwykłego pokazu zdolności fizycznych i umysłowych, pracy zespołowej i determinacji uczestniczących drużyn. Ich godne pochwały wyniki odzwierciedlają zdolność konkurencji do rzucania zespołom wyzwań w celu wydobycia ich najlepszych umiejętności i zdolności. Intensywność tegorocznych gier rządowych przewyższyła intensywność poprzednich gier, podnosząc konkurencyjność do niespotykanych dotąd poziomów”.

READ  9500 biletów na finał Ligi Europy sprzedanych w Polsce | Sport narodowy

„Jesteśmy wdzięczni wszystkim naszym partnerom za ich niesłabnące wsparcie dla tej światowej klasy imprezy. Nasi partnerzy odegrali kluczową rolę w tym sukcesie, ponieważ co roku impreza opiera się na poprzedniej edycji. Igrzyska Rządowe 2023 to zwieńczenie lat ciężka praca i doświadczenie”.

Wyjątkowe występy w konkursach Battle of Community odzwierciedlają rosnącą świadomość społeczności na temat znaczenia przyjęcia zdrowego stylu życia. Turniej to także kolejny przykład rosnącego zaangażowania społeczności w wydarzenia sportowe w Dubaju. Wydarzenie podkreśla znaczenie pracy zespołowej w rządzie i promuje ścisłą współzależność i współpracę niezbędną do osiągnięcia celów.

Drużyny, które zakwalifikują się do finałowej rundy wyłącznie męskiej klasy Battle of Government Challenge, zostaną ogłoszone pod koniec trzeciego dnia, po ukończeniu trzech wyścigów.

Czwarta edycja Igrzysk Rządowych jest wspierana przez wielu partnerów, w tym Złotego Sponsora, Emirates General Petroleum Corporation (Emarat), Srebrnego Sponsora i DEWA, ​​którzy wspierają wydarzenie już po raz czwarty. Inni partnerzy to First Abu Dhabi Bank (FAB), Emirates Integrated Telecommunications Company (du), Lululemon, Dubai Media Corporation i Arab Radio Network (ARN).