Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Emirates News Agency – Abu Dhabi Chamber chce wzmocnić współpracę z polskimi przedsiębiorcami

Emirates News Agency – Abu Dhabi Chamber chce wzmocnić współpracę z polskimi przedsiębiorcami

  • Izba Abu Dhabi chce wzmocnić współpracę handlową z polskimi przedsiębiorcami

ABU DHABI, 13 czerwca / WAM / Hilal Mohammed Al Hamli, Zastępca Dyrektora Generalnego Izby Centrów i Rad Doradczych Abu Zabi, rozmawiał z polskim wiceministrem spraw zagranicznych Pavlem Jablonskiem o sposobach zwiększenia inwestycji i inwestycji. Współpraca biznesowa pomiędzy przedsiębiorcami w Abu Dhabi i Polsce.

Podczas spotkania Al Hamli wyraził zadowolenie z wizyty polskiego wiceministra spraw zagranicznych, podkreślając dążenie Izby do rozwijania relacji między polskimi przedsiębiorcami a ich emirackimi odpowiednikami.

Al Hameli podkreślił znaczenie roli, jaką Izba odgrywa w promowaniu efektywnego partnerstwa międzynarodowego między instytucjami sektora prywatnego w Abu Zabi a ich odpowiednikami w różnych krajach świata. Podkreślił zakres usług i udogodnień świadczonych przez Izbę w celu poprawy sektora prywatnego w Abu Zabi i przyczynienia się do realizacji jego wizji gospodarczej poprzez stworzenie pionierskiego systemu gospodarczego opartego na zrównoważonej wiedzy.

Zwrócił uwagę na główne atuty otoczenia biznesowego w Abu Zabi, co sprawia, że ​​jest to miejsce docelowe dla ważnych możliwości inwestycyjnych w ogóle oraz w sposób, który podkreśla sektor prywatny jako głównego partnera w wszechstronnym rozwoju gospodarczym.

Z kolei Jabłońsk wyraził nadzieję na zintensyfikowanie wizyt i wymian między emirackimi przedsiębiorcami a ich odpowiednikami w Polsce. Wskazał na korzyści, jakie oferuje jego kraj, aby przyciągnąć inwestycje i zachęcić do innowacji w różnych dziedzinach gospodarki.

Jabłońsk pochwalił także prestiżową pozycję ZEA na mapie regionalnej i międzynarodowej, pionierskie możliwości inwestycyjne oraz doświadczenie w dostarczaniu inkubatorów przedsiębiorczości, wskazując na znaczenie koordynacji w zapoznawaniu firm z sektora prywatnego z obu krajów z możliwościami handlowymi i inwestycyjnymi oferowanymi przez ZEA i ZEA. Polskie rynki.

WAM/Esraa Ismail/Rola Alghoul

READ  Polska patrzy na koleje w Indonezji