entertainment

Emily Ratajkowski zdradza, dlaczego Pete Davidson jest atrakcyjny

W sieci krążą plotki o Kim Kardashian i Pete Davidsonie, ale założyciel Skims nie jest jedyną gwiazdą, z którą komik był powiązany. ten Sobotnia noc na żywo Wcześniej datowana gwiazda Phoebe Denivore, Kaia Gerber, Margaret Qualley i Kate Beckinsale, ale jego najsłynniejszy związek był z byłą narzeczoną Arianą Grande. Przy tak wysokiej historii randek możesz się zastanawiać, co takiego jest w Davidsonie, że wiele kobiet uważa za tak atrakcyjne. Na szczęście Emily Ratajkowski znalazła kilka odpowiedzi.

Podczas występu 9 listopada Późna noc z Sethem Meyersem30-letnia modelka została zapytana o jej ostatnią sesję zdjęciową z Davidsonem, którą dała 27-latce SNL Gwiazda to okazja do zaprezentowania swoich umiejętności modelowania. “Myślę, że jest fajny. Jest profesjonalistą”, powiedziała. “Powinieneś to wiedzieć o Pete’u, a on naprawdę wkręcił się w postać”. 30 lat czuję się piękna Gwiazda dodała, że ​​była naprawdę „lubiana” i całkowicie rozumie, dlaczego jest w niej tak wiele kobiet.

„Pete – ma wzrost” – kontynuowała, wyjaśniając, że chociaż mężczyźni niekoniecznie rozumieją atrakcyjność Davidsona, kobiety są wyraźnie macho. Zanim dodała, że ​​jest fanką jego wyglądu, powiedziała: „Kobiety najwyraźniej uważają go za bardzo atrakcyjnego… Mam na myśli, że wygląda tak uroczo, jest wrażliwy, jest piękny”. „Jego lakier do paznokci jest świetny” – powiedziała. „Wygląda dobrze! Jest świetny!” Nie wspominając o „dobrym związku z matką”.

Zabawne, Davidson był gościem Seth Meyers Poprzedniego wieczoru naśmiewał się ze swojego związku z 41-letnią gwiazdą reality show. “Chciałem o tym porozmawiać, ponieważ przechodzę obok wielu ludzi, ludzie lubią szeptać i skupiać się na mnie. Ale powiedział. “Mam program o Tobym, który wychodzi”. Miał na myśli nadchodzący serial animowany . Dziwaczni braciaSpektakl ma rozpocząć się 14 listopada.

Jeśli chodzi o jego życie miłosne, sprawy są nieco mniej jasne. Po wizycie w Knott’s Berry Farm, kilka nocy w Nowym Jorku, donosi, że dwoje z “tylko przyjaciele,” źródło powiedział Rozrywka dziś wieczorem który – który”Kim i Pete spotykają się od niechcenia i sprawdzanie, dokąd się potoczą”. Wtajemniczony z outletu powiedział: „Pitt naprawdę kocha Kim i jest nią podekscytowany”. „Kim też kocha Pete’a, ale nie spieszy się z niczym poważnym”. Bustle zwrócił się do przedstawicieli Kardashiana i Davidsona o komentarz i odpowiednio zaktualizuje tę historię.

READ  Rytuał życia Alicii Harris

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment