Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Emily Heat, projektantka lakierów do paznokci, wypuszcza trylogię Batmana

Miliarder Bruce Wayne zdecydowanie by się z tym zgodził.

Z księciem „Party Man” ryczącym przez sklep z komiksami Forbidden Planet w Nowym Jorku, marka lifestylowa Emily Heathy Trylogia „Batman Nail Artist Trilogy” rozpoczęła się 1 marca – przed premierą Batmana, Warner Brothers i DC Comics z Robertem Pattinsonem w roli głównej.

Lakier do paznokci z kolekcji Batman Trilogy (80 USD) Zawiera limitowaną edycję, nastrojowe trzy metaliczne odcienie, które obejmują bohaterskie, złowrogie i złowrogie duchy bohaterów w długo oczekiwanym nowym filmie, który krytycy uznają za najlepszy film o Batmanie od 2008 roku Mroczny rycerz.

Pierwszy odcień, Mroczny Rycerz, to jasny, lśniący niebieski, który symbolizuje wyprawę Batmana o północy przez Gotham City. Drugi, „Madness”, to hołd dla Człowieka-Zagadki – chromowanego lakieru, który po odbiciu w świetle zmienia barwę z fioletu na zieleń i nosi się jak nastrojowy pierścień na paznokciach, który odbija maskę zgorzkniałego złoczyńcy. Trzecim odcieniem jest Vengeance, ultra-kobiecy kolor czerwonego wina, z którym Catwoman kojarzy się. Manicure można oznaczyć naklejkami (znak zapytania, skrzydła nietoperza i profil Caped Crusader), które są częścią zestawu Knight Out (45 USD).

Dzięki temu zestawowi naklejek na paznokcie każdy luksusowy czarny, srebrny i złoty odcień lakieru do paznokci może być podkreślony. W zestawie znajdują się również trzy kryształowe pilniki do paznokci w stylu Batmana w różnych kolorach oraz spinki do włosów w stylu Batmana.

Kolor paznokci Emily Heathy Revenge jest inspirowany „Batmanem” z 2022 roku.

Kolekcja Batman Trilogy to tak zwany „ultramocny” lakier botaniczny – formuła wzbogacona ekstraktem z bambusa, olejem z rokitnika, biotyną i innymi kluczowymi składnikami – która działa gładko i długo utrzymuje się, aby wspierać zdrowe, silne paznokcie.

Do każdego pudełka z limitowaną edycją dołączany jest Certyfikat Autentyczności we współpracy z Warner Bros. Produkty konsumenckie i DC.

READ  Ghost Lab, The Eleventh Hour, Al Jalsamithi i nie tylko

„Zawsze staramy się tworzyć niezwykłe odcienie, bardzo różne od tego, co tam jest”, powiedziała Emily Heath CEO i założycielka Emily H. Rudman, która na dwugodzinną imprezę założyła całą czarną skórę.

Rodman powiedziała, że ​​jej uznanie z dzieciństwa dla sztuk wizualnych naturalnie przełożyło się na miłość do piękna, gdy weszła w kobiecość. Artysta komiksów Jim Lee, Pencils znany jako X-Men i obecny szef kreatywny DC, był jednym z jej ulubionych artystów, którzy dorastali. Mówi, że współpraca z lakierami do paznokci to spełnienie marzeń, ponieważ jej miłość do obu dziedzin jest kompletna.

„Od dzieciństwa mam obsesję na punkcie książek z obrazkami” – powiedział Rodman. „Weszłam w świat urody, ponieważ rysowałam komiksy. Reżyserowałam bohaterki. Czytałam X-Men, Batmana. Moja starsza siostra zajmowała się makijażem i postrzegałam makijaż jako kolejne płótno. naprawdę poczułem to dzięki ekskluzywnemu makijażowi i luksusowemu pięknu.” , było miejsce i przestrzeń dla konsumenta, który kocha takie rzeczy, ale też kocha komiksy. obie piękne rzeczy i chciałem zrobić coś, co czuję się bardziej podniesione na duchu w branży, którą również głęboko podziwiam”.