Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

EMA dominuje w przestrzeni Masterclass na rok 2023

EMA dominuje w przestrzeni Masterclass na rok 2023

Agencja zarządzania jeździectwem Ogłaszając to, dodali swoje ostatnie wydarzenie do programu Masters 2023 Karol Hester Wróci do Kolumbii Brytyjskiej, aby wygłosić seminarium dla kanadyjskiej publiczności w październiku, rozpoczynając niezrównany rok ważnych wydarzeń po obu stronach Atlantyku.

Będąc obecnie w Omaha na finał Pucharu Świata, Jessica von Bredow Werndel uda się w październiku do Wielkiej Brytanii, aby poprowadzić kursy mistrzowskie w Addington Riding. Wydarzenie wspomniane przez Hestera jako „wspaniała okazja dla brytyjskich entuzjastów ujeżdżenia” w jego regularnej kolumnie Horse and Hound.

Gwiaździste kursy mistrzowskie

Charlotte Dujardin Będzie udzielać swojej pierwszej profesjonalnej lekcji w tym roku w Scottish National Equestrian Centre, gdzie słynny lekarz nadal przyciąga tłumy.

konkurs zajmujący pierwsze i drugie miejsce na świecie, Tim i Jonelle Pricerównież uda się w grudniu do Addington Manor, ponieważ miejsce to przyciąga największe nazwiska od czasu jego renowacji.

Jessica von Bredow i Werndel na Dalera BB

mistrz olimpijski, Jessica Von Bredow Werndelrazem z Benjamina Wendella Następnie 8 grudnia uda się do Światowego Centrum Jeździeckiegoy i dziewiąte miejsce za oferowanie rzadkiej, wspólnej lekcji mistrzowskiej w rozwijającym się miejscu, coś, czym społeczność Ocala jest już bardzo podekscytowana.

Lekarze ujeżdżenia będą pracować z różnymi jeźdźcami i końmi, od młodych koni, przez Grand Prix, po kursy mistrzowskie, dając tym, którzy kupią bilety, wgląd w metody treningowe, które przez lata prowadziły tych jeźdźców na platformach.

Kliniki w Ocala na Florydzie

Equestrian Management Agency rozpoczęła tworzenie własnych wydarzeń w 2017 roku, kiedy była gospodarzem obchodów urodzin Carla Hestera podczas imprezy tematycznej The Man, The Trainer, The Tribute i od tego czasu stale się rozwija.

medalista z Tokio, Sabine Shute Kerry Jako pierwsza rozpocznie w tym roku Masters w USA, udając się tam w przyszłym tygodniu, 15 kwietniay Aby przejść przez poziomy z wieloma parami koni i dżokejami w Światowym Centrum Jeździeckim.

READ  Zobacz, jak rosyjscy kosmonauci testują w piątek europejskie ramię robota

Światowe Centrum Jeździeckie pokazało, jak bardzo nie mogą się doczekać powitania tak renomowanych lekarzy w swoim miejscu i uważa, że ​​jest to prawdziwe świadectwo miejsca, które ugruntowało swoją pozycję jako jednego z wiodących ośrodków jeździeckich na świecie.

Wydarzenia EMA od 2017 roku

Sabine Shute Keery na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio 2021

EMA była strategicznym zespołem zarządzającym zawodnikami stojącym za niektórymi z najgorętszych i najbardziej szanowanych zawodników tego sportu dziesięć lat temu i od tego czasu poszerza swoją ofertę agencji.

Ich dział wydarzeń jest dobrze ugruntowany w przestrzeni Masters, uzupełniony niedawnym uruchomieniem The EMA Academy (platforma edukacyjna oparta na subskrypcji) i The House of EMA (Commerce)

Kirkland Dressage, rosnąca brytyjska grupa zajmująca się sprzedażą i szkoleniem, jest partnerem tegorocznych wydarzeń EMA, dołączając do Roeckl i African Horse Safaris, a wkrótce zostanie ogłoszonych więcej sponsorów.

Wszystkie bilety na wydarzenia są w sprzedaży, a więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej EMA. www.equestrianma.com

Foto © Daydream – Astrid Appels

Powiązane linki
Equestrian Management Agency przygotowuje się do zabrania większej liczby znanych nazwisk na Florydę
Equestrian Management Agency otwiera biuro w USA – uruchamia kursy mistrzowskie w World Equestrian Center
Agencja Zarządzania Jeździectwem ogłasza nową akademię