Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Elżbieta Dębicki: Diana nową koroną

Piąty sezon korona Prawie tutaj i jak zwykle w przypadku przebojowego filmu Netflix, obsada znów się kręci.

Po panowaniu zmarłej królowej Elżbiety II program regularnie aktualizował swoją główną obsadę, aby odzwierciedlić upływ czasu. Widzieliśmy, jak mała Elizabeth, grana przez Claire Foy, stała się Olivią Colman, która grała Jej Wysokość w średnim wieku. Teraz Imelda Staunton ma objąć główną rolę.

Podczas gdy księżna Diana zostaje przedstawiona tylko w sezonie 4 – grana przez Emmę Corinne – widzimy, jak ktoś inny wciela się w rolę Diany w późniejszych etapach jej życia. Tym razem australijska aktorka Elizabeth Debicki sfotografuje ukochaną księżniczkę, która zmarła w 1997 roku w wieku 36 lat.

Kilka aktorek grało Dianę na ekranie w ciągu ostatnich kilku dekad, w tym Naomi Watts i Kristen Stewart, więc widzowie będą z zainteresowaniem obserwować, co Debicki wniesie do tej postaci.

Ale co wiemy o Elżbiecie Dębickiej? Napełnijmy cię.

Posłuchaj codziennego podcastu rozrywkowego Mamamiyi The Spill. Historia jest kontynuowana poniżej.

W czym jeszcze zagrała Elizabeth Debicki?

Debeki prawdopodobnie rozpoznacie ze słynnego brytyjskiego programu telewizyjnego kierownik nocnyw którym wystąpili także Tom Hiddleston, Hugh Laurie i Olivia Colman.

W filmie zagrała Góra Everst naprzeciwko Jake’a Gyllenhaala, Paradoks CloverfieldA Strażnicy Galaktyki Cz. 2, gdzie zagrała w roli Aishy. Ma również zagrać w trzeciej części serii w 2023 roku.

Debicki dostała swoją pierwszą główną rolę w 2013 roku, kiedy zagrała jako Jordan Baker Wielki Gatsby.

Skąd ona pochodzi?

Ojciec Dębickiego jest Polakiem, a matka Irlandczykiem, ale byli tancerzami baletowymi, którzy koncertowali na całym świecie.

READ  Najcieplejszy styczeń w historii Europy został okrzyknięty „najbardziej ekstremalnym wydarzeniem w historii Europy”. Pogoda | Aktualności