Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ella M Canning 1954-2022 |  Wiadomości, sport, praca

Ella M Canning 1954-2022 | Wiadomości, sport, praca


Letoonia – Ella M Canning, 67 lat, zmarła w piątek 15 kwietnia 2022 r. w Hospicjum w Polsce wśród kochającej rodziny po sześcioletniej walce z rakiem i POChP.

Ella urodziła się w Youngstown 27 czerwca 1954 roku jako córka Wendella i Betty Pavili. Poślubiła Johna Canninga 27 czerwca 1998 roku. Ratowała zwierzęta i kochała wszystkie zwierzęta, a zwłaszcza ich rottweilery.

Przeżyła swojego kochającego męża Johna przez 25 lat; jej syn Jason Kent z Boardman; jej siostra, Nancy Walgreens, pochodzi z Tampy; dwie córki Paula Buzzard z Niles i Bobby Jo Buzzard z Polski; Rabeeb, Don Buzzard ze Wschodniej Palestyny; siostrzeniec Chuck Jordan z Tampy; wnuki Michaela i Kylie Buzzardów; dwoje prawnuków, Mike i Grayson; dwóch braci, Paul i Frank Canning; oraz jej były mąż i dobry przyjaciel Larry Buzzard.

Śmierć Elli poprzedzili jej rodzice Wendell i Betty; Brat Wendell Pfeli Jr.; i siostra Donna L. IFT.

Na życzenie Elli nie będzie godzin kontaktu ani usług. Kremacją zajmie się Dom Pogrzebowy Clemente w New Middletown. Ten nekrolog można obejrzeć, a kondolencje można przesłać na stronie www.ClementeFuneralHomes.com. Później nastąpił pogrzeb obok jej matki na cmentarzu Lake Park.

Rodzina prosi o przekazanie datków materialnych w imieniu Elli na Hope Cancer Care Center, 835 Southwestern Run, Youngstown, OH 44514.

(uwaga specjalna)

READ  Skylar Park zbiera brąz w Taekwondo dla Kanady w finale Grand Prix na koniec sezonu