Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

ELI Kraków I. na tworzenie logistyki miejskiej.

European Logistics Investment (ELI) i jej strategiczny partner Panatoni zaoferują kompleks magazynowy o powierzchni 37 000 metrów kwadratowych w krakowskiej dzielnicy Nova Huta.

City Logistics Kraków Będę obejmował dwie hale, które mają powstać zgodnie z certyfikatem Prime. W pierwszym budynku 9 500 metrów kwadratowych z 14 500 metrów kwadratowych jest wynajmowanych operatorowi Infost. Ukończenie całego kampusu planowane jest na III kwartał 2021 roku.

Łącznie ma zapewnić 35 prywatnych metrów kwadratowych magazynu i 2000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej, 186 miejsc parkingowych dla samochodów prywatnych, 18 dla ciężarówek i 151 miejsc parkingowych dla autobusów, system tryskaczy ESFR, 47 ciężarówek i 160 ramp dla autobusów oraz 24/7. bezpieczeństwo.

Europejska inwestycja logistyczna rozszerza swoją strategię o bardziej strategicznie zlokalizowane inwestycje. W Krakowie, jednym z najmniej podaży powierzchni logistycznych w Polsce, oczywiście przestrzeń logistyczna jest na wagę złota. Parki logistyczne zlokalizowane w miastach oferują możliwości, których nie da się pokonać nigdzie indziej, dzięki czemu możesz pełnić wiele funkcji, takich jak logistyka ostatniej mili, centra doręczania paczek i szybkie dostawy.
Hubert Rosa, starszy wiceprezes ds. Inwestycji w Griffin Real Estate, jest odpowiedzialny za rozwój witryny ELI

W portfolio ELI znajduje się obecnie 19 parków logistycznych o łącznej powierzchni ponad 600 000 metrów kwadratowych, zlokalizowanych w najważniejszych obszarach logistycznych Polski, m.in. w Warszawie, Auto, Krakowie, Vrogov i na Górnym Śląsku.

READ  Polish Seminarium Bulldogs High School Men's Basketball Preview 2021-22