Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Elden Ring spotyka motocross na tym dedykowanym poziomie prób

Elden Ring spotyka motocross na tym dedykowanym poziomie prób

Przepraszam, Torrent, ale twoje dni są jak plik Gwarantowany koń elden pierścień ponumerowane. Dzięki niestandardowemu poziomowi stworzonemu dla RedLynx Speedway Wysokie próbyGracze BMX mogą się teraz przebić elden pierścieńInspirujący tor wyścigowy. Poziom niestandardowy został stworzony przez użytkownika Kailiman666 i po raz pierwszy został zauważony przez plik Pisarz w Rock, Paper, Shotgun.

Poziom niestandardowy pokazuje niesamowity poziom szczegółowości w jego rzemiośle. Udostępniony na Twitterze klip pokazuje jeźdźca niezdarnie jadącego motocyklem po klifach i przeszkodach zrobionych z ruin zamku, które wyglądają, jakby zostały zabrane prosto z Limgrave. Punkty kontrolne na torze wyścigowym są miejscami łaski, błyszczą, gdy pasażer przechodzi. Przez cały czas w tle jest doskonałe odtworzenie Erdtree i innych efektów.

Wysokie próbyWprowadzony na rynek w 2019 roku, jest najnowszym wpisem w serii platformowych gier wyścigowych RedLynx opartych na fizyce. Seria Trials, której początki sięgają 2009 roku na konsole i komputery PC, stawia graczy w bardzo trudnych i absurdalnych sytuacjach. na przykład, ewolucja próbna Posiada tor, który umożliwia jazdę podczas lądowania D-Day II wojny światowej w Normandii. Ten niestandardowy poziom dodaje absurdowi nowy wymiar.

READ  World of Warcraft zostanie wyłączony w Chinach, pozostawiając miliony graczy pozbawionych | Chiny