Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

El Dio de la Borra przybywa do Polski w rękach Szkoły Esclavas


El Dio de la Porra trafia w ręce polskiej uczelni Esclavas SCJ de Beniretrev i dzięki projektowi Erasmus+
Esklovas SCJ z Bernadette uczestniczy w projekcie Erasmus+ w ramach projektu „Para ze Steam”, którego pierwszy bieg pojechał do Polski ze studentami I roku ESO.

Szkoła Esclavas SCJ w Penirrev uczestniczy w 5 projektach Erasmus+, umożliwiając studentom i wykładowcom centrum dzielenie się wszelkiego rodzaju doświadczeniami z innymi ośrodkami europejskimi. Zdrowe nawyki i nauka języków.


Projekt „Para ze Steam” jest jednym z projektów uczestniczących w Centrum i ma na celu rozwój matematycznego myślenia Steam i jego działań (nauki, techniki, inżynierii, sztuki i matematyki) w dziedzinie edukacji. Po półtora roku lekcji online wznowiliśmy ruch „twarzą w twarz”, oferując dwóm nauczycielom i grupie ośmiu uczniów z naszych pierwszych ESO możliwość podróży od 27 do 1 października, od 27 do 1 października. . Tam z kolegami z Belgii, Rumunii, Wielkiej Brytanii i Polski wymieniali się wszelkiego rodzaju rozrywką, kulturą i żywiołowością, wymieniając zwyczaje i tradycje, jak np. „Mama de la Pura”.
Eksperyment zakończył się sukcesem i już wkrótce, dzięki temu i innym programom, grupy nowych uczniów w najbliższych miesiącach wyjadą do innych krajów, takich jak Niemcy, Polska, Wielka Brytania i Grecja.


Tobie też się spodoba
READ  5 wskazówek, jak bezpiecznie i skutecznie złuszczać skórę