Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ekspert edycji RAW Lightroom zsynchronizuje Galaxy S23 i Book 3

Ekspert edycji RAW Lightroom zsynchronizuje Galaxy S23 i Book 3

Ostatnia aktualizacja: 1 lutego 2023 r. o 22:16 UTC + 01:00

z uruchomieniem Galaktyka S23Expert RAW stał się integralną częścią fotografii mobilnej. A Adobe Lightroom zwiększa to doświadczenie dla kupujących Galaxy S23 i Book 3.

Jeśli przegapiłeś wiadomości, Samsung ogłosił wydanie Nowa seria laptopów W Unpacked obok najnowszych flagowych telefonów Galaxy S23. Wszystkie są dostępne w przedsprzedaży, a Samsung poczynił pewne starania, aby wzbogacić doświadczenia użytkowników mobilnych i użytkowników Ultrabooków.

Na przykład właściciele Galaxy Book 3 mogą używać myszy, klawiatury lub gładzika do sterowania Galaxy S23 z systemem One UI 5.1.

I kolejna nowa funkcja Ogłoszenie już dziś To integracja z Adobe Lightroom i bezproblemowa synchronizacja na wszystkich tych urządzeniach.

Lightroom zapewnia bezproblemową synchronizację dla użytkowników Galaxy S23 i Book 3

Expert RAW jest teraz oferowany bezpośrednio przez aplikację Aparat w serii Galaxy S23. Musisz pobrać aplikację oddzielnie ze sklepu Galaxy Store, ale po zainstalowaniu można uzyskać do niej dostęp za pośrednictwem domyślnej aplikacji Samsung Camera.

Podobnie, Adobe Lightroom to ekskluzywna aplikacja do edycji Ekspert RAW-ówMożna go również pobrać za pomocą monitu w aplikacji Expert RAW, tak jak miało to miejsce przed Unpacked 2023.

Jednak partnerstwo między Adobe i Samsungiem obejmuje teraz laptopy tej drugiej firmy. Zaawansowane obrazy RAW edytowane za pomocą aplikacji Lightroom na urządzeniach z serii Galaxy S23 lub Galaxy Book 3 są synchronizowane między urządzeniami, co ułatwia edycję użytkownikom smartfonów Samsung i laptopów Galaxy.

Flagowe telefony Galaxy S23 i laptopy Book 3 są dostępne w przedsprzedaży od SAMSUNG sklep internetowy. Telefony i Galaxy Book 3 Pro/360 Pro trafią na półki sklepowe 17 lutego Galaxy Book 3 Ultra Zostanie wydany 22 lutego.

SAMSUNGGalaktyka S23

Fotka Galaxy S23 Plus

SAMSUNGGalaxy S23Plus