Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Eksperci w dziedzinie zdobienia paznokci Fingernails2Go wyznaczają usługi salonowe na swojego dystrybutora w USA

Eksperci w dziedzinie zdobienia paznokci Fingernails2Go wyznaczają usługi salonowe na swojego dystrybutora w USA

Seattle – (Drut roboczy)–Dzisiaj, Paznokcie, Lider w dziedzinie kreatywnego zdobienia paznokci, ogłosił nowe partnerstwo dystrybucyjne w USA z Usługi salonowe. Nowy dystrybutor z siedzibą w Seattle jest silnie obecny na Zachodnim Wybrzeżu, zapewniając znaczny zasięg konsumentom pragnącym dostępu do ekskluzywnych projektów i technologii. Branża kosmetyczna zauważyła te innowacyjne i artystyczne produkty z Fingernails2Go.com.

„Fingernails2Go, wraz z naszymi partnerami HP i NewVision, łączy technologię i modę” – powiedział Michael O’Hara, dyrektor operacyjny w Fingernails2Go. „Byliśmy integralną częścią zrewolucjonizowania zaawansowanych technik drukowania na rynku branży zdobienia paznokci. Blaty i kioski są w stanie drukować skomplikowane wzory w kilka sekund, dzięki czemu piękne paznokcie są szybkie i przyjemne. Nasze produkty są najwyższej jakości i przyjemne w użyciu, oferując skomplikowane zdobienia paznokci. Dla prywatnego, spersonalizowanego doświadczenia. ”Firmy spodziewają się dużego zainteresowania nowymi ofertami, ponieważ ograniczenia związane z pandemią zmniejszają się, a ludzie mogą wrócić do osobistych zakupów i salonów.

Drukarki Fingernails2Go oferują możliwość drukowania obrazów, wzorów lub zdjęć zdobienia paznokci na naturalnym paznokciu klienta lub na paznokciach, które są prasowane w celu późniejszego nałożenia. Firma uruchomiła swój słynny kiosk, aby spotkać się z centrami handlowymi i obszarami handlowymi o dużym natężeniu ruchu. Michael dodał: „Niedawno wypuściliśmy drukarkę nablatową Nail Art, która jest skondensowaną wersją kiosku. Jest idealna do salonów jako dodatkowy zakup lub w celu przyciągnięcia klientów na pierwszą wizytę lub jako oferta specjalna dla punktów sprzedaży detalicznej, które chcą się rozwijać baza klientów ”.

Fingernails2Go ma siedzibę w Belfaście w Irlandii Północnej i produkuje drukarki cyfrowe do zdobienia paznokci. Drukarki niestandardowe wykorzystują technologię druku HP i używają atramentów zgodnych z przepisami kosmetycznymi i przepisami Unii Europejskiej Urzędu ds. Żywności i Leków. Dostarczany jest tablet, dzięki czemu klienci mogą wybrać projekt z obszernej biblioteki zdobień lub użyć intuicyjnej aplikacji Fingernails2Go na telefonie, aby przesłać dowolny obraz. Projekty mogą obejmować zdjęcia ukochanych i przyjaciół lub wzory, które uzupełniają ulubiony strój lub tematykę wydarzenia.

READ  Rynki azjatyckie w większości spadły, ponieważ inwestorzy obserwowali napięcia na Ukrainie

Usługi salonowe są zlokalizowane w 9 stanach z różnymi sklepami stacjonarnymi. To idealne miejsca do ekspozycji produktów Fingernails2Go. Posiada imponującą sieć dystrybucji z salonami w całych Stanach Zjednoczonych. Fingernails2Go z dumą reklamuje usługi salonów jako dystrybutor FN2G. Nail art Nail Art to idealny dodatek dla fashionistek. Zdobienie paznokci to jeden z najbardziej wyrazistych sposobów, aby się wyróżnić i zrobić wrażenie. Firma została założona w 1980 roku i od tego czasu stale się rozwija, zdobywając po drodze liczne nagrody branżowe.

2Go paznokcie mają dużo miejsca na rozwój. Pielęgnacja paznokci to branża warta wiele miliardów dolarów, według raportu ReportLinker, światowy rynek pielęgnacji paznokci osiągnie 6 miliardów dolarów do 2027 roku. Lakier do paznokci to kolejne 7,5 miliarda dolarów dochodu. Rynek amerykański, na którym szczególnie aktywny jest Fingernails2Go, szacowany jest na 2,7 miliarda dolarów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie //www.everydayhealth.com/drugs/products http://www.fingernails2go.com/

Koniec

###