Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

EKSKLUZYWNIE: Tomb Raider pojawi się w Magic: The Gathering w przyszłym tygodniu

EKSKLUZYWNIE: Tomb Raider pojawi się w Magic: The Gathering w przyszłym tygodniu

Kontynuacja crossoverowych gier wideo Magic: The Gathering i tym razem mamy ekskluzywne pierwsze spojrzenie na siedmikartową grę Secret Lair z serii Tomb Raider – w tym zupełnie nową, unikalną mechanicznie kartę dla samej Lary Croft.

Przejrzyj pokaz slajdów poniżej lub obejrzyj film powyżej, aby zobaczyć wszystkie kartyi czytaj dalej, aby usłyszeć trochę o spadku z Wizards of the Coast.

W przyszłym roku Magic będzie miał zarówno talie przywódcze dla Fallouta, jak i pełną talię crossover dla nadchodzącego Final Fantasy, ale w przyszłym tygodniu Secret Lair Secretversary Superdrop doda Larę Croft do rozpoznawalnej listy gier, która szybko się rozwija dzięki mniejszej serii gier wideo. W tym rozdaniu znajdziesz pięć ponownie wydrukowanych kart z nową grafiką Tomb Raider, unikalny żeton skarbu i zupełnie nową kartę Lary Croft.

Chociaż w przeszłości Secret Lairs stworzyło wiele crossoverów z grami wideo, generalnie były to albo karty unikalne pod względem mechanicznym, jak w przypadku gry Street Fighter, albo wszystkie przedrukowane z nową grafiką, jak w przypadku gry Fortnite. Ten produkt ma jedno i drugie, a każda kropla Secret Lair jest inna dzięki całej gamie różnych czynników, mówi Daniel Nguyen, starszy projektant produktu w Wizards of the Coast.

„To, co sprawia, że ​​Sekretna Legowisko jest tak wyjątkowa, to możliwość eksperymentowania…”

„Zawsze naszym celem jest tworzenie produktów, które szanują i oddają cześć partnerowi oraz fanom, a także sprawiają, że karty na dole wyglądają, jakby należały do ​​czyjejś kolekcji” – wyjaśnia Nguyen. „Wszystkie są ważne i konieczne jest zachowanie ostrożnej równowagi. Podczas opracowywania produktu toczy się wiele rozmów, w których bierze się pod uwagę wiele różnych czynników, a jednym z nich jest włączenie kart unikalnych pod względem mechanicznym. „

Nguyen mówi, że Sekretne Legowiska są wyjątkowe w Magic, po części ze względu na „zdolność do eksperymentowania i przesuwania granic tego, czego ludzie oczekują” od typowej karty. Myślę, że to wyjaśnia, dlaczego to nie przypadek, że chociaż Lara jest wyjątkową kartą, której można użyć jako lidera, pozostałe karty to karty, którymi możesz grać w talii z nią na czele – podobnie jak ostatni Lord of Card. Pudełka ze scenami pierścieniowymi.

READ  Apple może zmniejszyć produkcję iPhone'a 13 o miliony, ponieważ USA ostrzegają przed niedoborami na Boże Narodzenie | Jabłko

Jeśli chodzi o to, czy w przyszłości zobaczymy więcej dropów dzięki tej strukturze, Nguyen twierdzi, że „zawsze słuchamy opinii (tak, czytamy wszystkie komentarze) i możesz oczekiwać, że weźmiemy te opinie i zastosujemy je w przyszłych dropach”. Widzieć.”

Jedną rzeczą, którą z pewnością zobaczymy częściej w przyszłości Magic, są ogólnie crossovery. Oprócz tych wymienionych powyżej, a także innych niedawnych crossoverów, takich jak umieszczenie Chrisa Pratta na magicznej karcie z motywem Jurassic World, Wizards of the Coast niedawno zrzuciło bombę, którą zestawy crossoverów Marvela będą pojawiać się od 2025 roku.

Tom Marks jest starszym redaktorem recenzji gier w IGN. Uwielbia gry karciane, łamigłówki, platformówki, platformówki z łamigłówkami i wiele innych.