Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ekscytująca podróż do jądra ciemności: serial Polskie Notatki od Netfliksa

Ekscytująca podróż do jądra ciemności: serial Polskie Notatki od Netfliksa

Przejmująca historia straty, korupcji i odkupienia – nadchodzący polski serial dramatyczno-thrillerowy Netflix „Feedback” obiecuje zabrać widzów w intensywną podróż przez obskurne podbrzusze Warszawy. Po udostępnieniu niedawno oficjalnego zwiastuna serial będzie emitowany na całym świecie w listopadzie tego roku i będzie prezentował porywającą rolę Arkadiusza Jakubika w roli zmartwionej byłej gwiazdy rocka Marcina Kani.

W kinowej adaptacji uznanej powieści Jakuba Solczyka Kania, muzyk-alkoholik, nawiedzany przez demony przeszłości, wyrusza na misję odkrycia prawdy o tajemniczym zniknięciu syna. Zagłębiając się w mroki Warszawy, Kania konfrontuje się z najciemniejszymi zakamarkami ludzkiej psychiki, odkrywa największą w Polsce aferę reprywatyzacyjną i zmaga się ze wspomnieniami szkód wyrządzonych jego rodzinie.

Stworzony i napisany przez Kacpra Wysockiego, znanego z pracy nad hitowymi serialami „Queen” i „Klangor”, „Feedback” zapowiada wciągającą narrację, która splata wątki przestępczości, korupcji i konfliktów osobistych. Odcinki wyreżyserowane przez Leszka Dauda, ​​mającego na swoim koncie m.in. „Pakt”, „Nielegalni” i „The Woods”, serial ten może przyciągnąć widzów wciągającą fabułą i świetnymi występami.

W ramach swojego zaangażowania w opowiadanie lokalnych historii Netflix nadal wykazuje swoje zaangażowanie w promowanie talentów artystycznych z różnych krajów. „Feedback” znajduje się na rosnącej liście lokalnych produkcji, zapewniających autentyczne doświadczenia kulturalne widzom na całym świecie.

Przygotuj się na emocjonujące przeżycie, ponieważ „Komentarze” ożywiają złożoność walki jednego człowieka z demonami i otaczającym go surowym światem. Nie przegap okazji, aby zanurzyć się w tym ekscytującym polskim serialu, którego premiera odbędzie się w serwisie Netflix 15 listopada 2023 r.

Instrukcje

Jaka jest hipoteza „sprzężenia zwrotnego”?

„Feedback” opowiada o losach Marcina Kani, byłej gwiazdy rocka zmagającej się z alkoholizmem, poszukującej zaginionego syna. Serial zagłębia się w mroczne podbrzusze Warszawy, obnażając korupcję i badając ludzką psychikę.

Kto występuje w „Reakcjach”?

Arkadiusz Jakubik wciela się w główną rolę Marcina Kani, a Jan Hrynkiewicz występuje także w roli drugoplanowej.

READ  Elvis Presley nieoczekiwanie zmienił swój wygląd pastą do butów | Muzyka zabawa

Kto jest twórcą „Komentarzy”?

„Feedback” został stworzony i napisany przez Kacpra Wysockiego, znanego z pracy przy tak uznanych serialach jak „Queen” i „Klangor”.

Kiedy będzie można oglądać komentarze w serwisie Netflix?

Serial będzie miał światową premierę w serwisie Netflix 15 listopada 2023 r.