Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

EHS występuje na WAMSB Parade of Bands |  Wiadomości, sport, praca

EHS występuje na WAMSB Parade of Bands | Wiadomości, sport, praca

BUCKHANNON – The Elkins High School Marching Band jest jednym z czterech nagradzanych zespołów marszowych z Wirginii Zachodniej zaproszonych do udziału w Paradzie Narodów podczas WAMSB World Series 2023 w lipcu.

Zawody WAMSB 2023 odbędą się w Buchanan w dniach 17-24 lipca. To dopiero drugi raz w 26-letniej historii imprezy, która odbywa się w Stanach Zjednoczonych. W wydarzeniu wezmą udział tysiące międzynarodowych uczestników.

Urzędnicy WAMSB powiedzieli, że Parada Narodów będzie miała największą międzynarodową reprezentację ze wszystkich parad w Stanach Zjednoczonych w tym roku.

Wraz z Elkinsem, Greenbrier East High School Marching Band, Tyler-Consolidated High School Band i East Fairmont High School Marching Band mają pojawić się na międzynarodowej paradzie, która rozpocznie się w południe 22 lipca w Buckhannon.

Oprócz pojawienia się na Paradzie Narodów, East Fairmont wystąpi na ceremonii otwarcia WAMSB 2023 o godzinie 19:00 19 lipca.

„To będzie najlepszy program w historii Mountain State” powiedziała Sandra Bennett, dyrektor WAMSB Parade of Nations 2023. „Obecnie mamy tymczasowe zespoły w składzie z Afryki, Irlandii, Szwajcarii, Szwecji, Tajwanu, Hongkongu, Kanady, Gwatemali, Kostaryki, Salwadoru, Niemiec, Polski, Hondurasu, Kolumbii, Wenezueli, Ghany, Czech, Nigerii i Stany Zjednoczone”.

Wystąpią również zespoły z Ohio, Wisconsin i Kalifornii. Bennett powiedział, że obecność międzynarodowych zespołów zależy od zabezpieczenia wiz i paszportów. Skład może wzrosnąć, gdy dodatkowe kraje zgodzą się na udział.

W programie zostaną zaprezentowane koncerty stworzone przez firmy i organizacje. Jednostki świątyń, jednostki babci, zespoły wiertnicze, roboty, połykacze ognia, żonglerzy, szczudlarze, gigantyczne figurki z balonów, wysokiej jakości repliki samochodów Indy i nie tylko zostaną zaprezentowane w jedynym w swoim rodzaju pokazie.

Urzędnicy powiedzieli, że wydarzenie to zapewni krótkoterminowe skutki gospodarcze dla państwa i posłuży jako okazja do promowania długoterminowego rozwoju gospodarczego i powtórzenia tournee, dając wybranym urzędnikom, kolegiom i innym osobom możliwość rozwijania relacji z międzynarodowymi dygnitarzami.

READ  Każdy wskaźnik będzie oznaczał rozszerzenie Super Max Luki Doncica z Mavericks

Aby uzyskać informacje na temat działań związanych z Mistrzostwami Świata WAMSB, odwiedź stronę wamsb2023.com.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej