Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Edycja Prince of Persia nie została anulowana, ale zamówienia w przedsprzedaży są anulowane, mówi Ubisoft

Podczas gdy Prince of Persia: Piaski Czasu przerobić Zupełnie tak, jasne Nie Anulowano, mówi Ubisoft, ale wydawca zwraca pieniądze tym, którzy zamówili grę w przedsprzedaży Przedwczesne ogłoszenie we wrześniu 2020 r..

Pochodzi z FAQ, Opublikowano w poniedziałekaby odpowiedzieć „Wiele pytań od naszej społeczności” dotyczące losów projektu. Możesz pamiętać, że W lutym 2021 – Miesiąc po pierwotnej dacie premiery gry i miesiąc przed poprawioną datą dostawy – powiedział wszystkim Ubisoft Piaski czasu nowe wydanie w sposób nieokreślony.

Następnie, w maju tego roku, oficjalne konto gry na Twitterze pojawiło się z informacją, że rozwój został przeniesiony ze studiów Ubisoft w Pune i Bombaju w Indiach oraz Dostarczono do Ubisoft Montreal. Zmieniona data premiery nie została jeszcze podana.

Książę Persji: Piaski Czasu Nowa edycja on jest Nie anulowane [emphasis theirs]Książki Ubisoftu. Gra jest obecnie rozwijana w Ubisoft Montreal. Jednak „obecnie nie ma planów przerobienia żadnego innego tytułu Prince of Persia”, co miało sens, biorąc pod uwagę trudności, jakie mieli z przekazaniem tego tytułu.

Oczywiście, „ponieważ gra nie ma obecnie daty premiery”, Ubisoft zdecydował się kontynuować, anulując zamówienia w przedsprzedaży i dokonując w razie potrzeby zwrotu pieniędzy.

Oczywiście wydawca chciał, aby informacje były tutaj w odpowiedniej kolejności, ponieważ całkowite anulowanie zamówień w przedsprzedaży skutkowałoby domniemaniem, że gra zostanie usunięta. Który, szczerze mówiąc, może być. jeśli Prince of Persia: Piaski Czasu Bez daty premiery lub okna, bez zamówienia w przedsprzedaży, jak Whopper bez burgera lub bułki: brak.

Pamiętaj, twórcy gier wideo są praktycznie Początek Zapowiedź anulowania tytułu Po tym, jak to ogłosili, zwłaszcza jeśli zostało to ogłoszone na scenie lub podczas występu na żywo. Po latach znikną tylko w mgiełce porzuconych marek i cichych skrzyżowań.

READ  Oficjalna infografika Nintendo pokazuje wszystkie gry z Direct Mini