Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Edwarda „Wayne’a” Nicholsa | Wiadomości, sport, praca

Edwardzie „Wayne” Nichols, ukochany mąż, ojciec, brat i przyjaciel zmarł 12 lipca 2023 roku w wieku 68 lat, po dzielnej walce z przedłużającą się chorobą.

Wayne urodził się 26 maja 1955 roku we wschodnim Liverpoolu w stanie Ohio jako syn zmarłego Leonarda Nicholsa i Peggy Williams Nichols. Ukończył miejscową szkołę średnią Beaver, gdzie położył podwaliny pod życie pełne ciężkiej pracy i determinacji. Wayne spędził całe swoje życie w okolicy.

W trakcie swojej kariery Wayne pracował jako mechanik na Northern Southern Rail Road, poświęcając się zapewnieniu sprawnego działania systemu kolejowego. Jego zaangażowanie i fachowość zostały bardzo docenione przez współpracowników i przełożonych.

Poza pracą Wayne czerpał radość z gry w karty i kręgli. Był aktywnym członkiem Toronto Lanes, rozwijając głębokie przyjaźnie z innymi melonikami, którzy wkrótce stali się jak jego rodzina.

W ostatnich dniach Wayne otrzymał wyjątkową opiekę Domu Hospicjum w Polsce w stanie Ohio, który zapewnił mu komfort i wsparcie podczas całej choroby.

Wayne będzie bardzo tęsknił za tymi, których zostawił. Pozostawił kochającą żonę Tammy Roach Nichols, którą poślubił w 1997 roku. Wayne pozostawił także dwóch synów, Wayne’a Nicholsa ze wschodniego Liverpoolu i Shane’a Nicholsa z Ravenny w stanie Ohio. Jego pamięć będzie pielęgnowana przez jego braci Richarda Nicholsa i Leonarda Nicholsa, którzy mieszkają we wschodnim Liverpoolu, oraz jego drogą teściową Avę Roach z Kalkuty w stanie Ohio, która zajmowała szczególne miejsce w jego sercu. Futrzane dzieci Wayne’a, Buddy i Angel, również zajmowały szczególne miejsce w jego sercu i zapewniały mu bezwarunkową miłość.

Bear Wine życzy, w tym czasie nie będą się odbywały żadne nabożeństwa. Jednak obchody jego niezwykłego życia zostaną zaplanowane w późniejszym terminie, aby rodzina i przyjaciele mogli się spotkać i uczcić jego pamięć.

Organizacja pogrzebu została powierzona specjalistom firmy Kerr ds. pogrzebów i kremacji, Martin Chapel w Kalkucie w stanie Ohio.

READ  Kanada zapewni szkolenia z zakresu pomocy medycznej dla armii ukraińskiej w Polsce

Po śmierci Wayne’a jego rodzina i przyjaciele znajdują ukojenie we wspomnieniach o jego dobroci, sile i niezachwianej miłości. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako oddany mąż, troskliwy ojciec i lojalny przyjaciel. Niech spoczywa w pokoju wiecznym.

15.07.23