Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Edward Paul Kovac 1929-2021 | Wiadomości, sport, praca

Kemble – Edward Paul Kovac, 91 lat, zmarł spokojnie w Homelette House we wtorek 13 kwietnia 2021 r.

Urodzony 15 maja 1929 w Campbell Edward jest synem Johna i Anny Sudzina Kovac Sr. Był członkiem życia bizantyjskiego kościoła katolickiego św. Michała, gdzie jego ojciec był członkiem-założycielem i apostatą. Był bardzo dumny ze swoich bizantyjskich korzeni.

Edward, „Mr. Ed,„ Eddie ”, który pracował dla Anchor Motor Freight jako przewoźnik samochodów przez 28 i pół roku, przeżył swoją ukochaną żonę Bernadette Stark, jego ukochaną przez 52 lata, syna Paula Polanda, córkę Anne Marie Brogan ( Todd DeWitt) z Dublina; troje wnuków: Margaret, Elizabeth i Colin Brogan; jego siostra Helen z Lakeland na Florydzie; oraz kilka siostrzenic i siostrzeńców.

Oprócz rodziców śmierć Edwarda poprzedziły siostry: Anna Candela, Mary Kovac, Margaret Straub i Elizabeth Goodman. I ich bracia Michael, George i John.

Ed był absolwentem Campbell Memorial High School i członkiem bizantyjskiego kościoła katolickiego św. Michała, działając zarówno jako klub obywatelski, jak i jako kandydat. Był także członkiem American Legion Post 560.

Po ukończeniu szkoły średniej Ed wstąpił do piechoty morskiej i służył podczas wojny koreańskiej. Kiedy wrócił z piechoty morskiej, wrócił do Campbell i założył Valley Electronics. Uwielbiał bawić się elektroniką i był nieugięty, że może wszystko naprawić! Po Valley Electronics Ed rozpoczął karierę w firmie Anchor Motor Freight. Ed tak bardzo kochał swoją pracę w Anchor Motor Freight, że przeszedł na emeryturę w wieku 76 lat. Ed zawsze był ciężko pracującym i doskonałym dostawcą.

W wolnym czasie uwielbiał łowić ryby i grać w kręgle ze swoim najlepszym przyjacielem Vincentem Blazkiem. Lubił też zabierać swoje dzieci na ryby w Pymatuning, kiedy były małe. Był także fanem piłki nożnej YSU Penguin, a on i jego żona przez wiele lat byli posiadaczami biletów okresowych.

READ  Atopix WCup Francja Polska Piłka nożna | Sport narodowy

Ed i jego żona „Bernie” byli namiętnymi tancerzami. Spędzili wiele lat tańcząc w Idora Park. Kochali wszystko, od walca po taniec na placu, ale ich ulubionym był taniec polka.

Ed był znany ze swojego uroczego uśmiechu i zawsze miał do opowiedzenia żart. Lubił rozśmieszać ludzi. Był miłośnikiem zwierząt i zawsze miał w domu zwierzaka, ostatnio „Molly”.

Ed uwielbiał swoje wnuki i uwielbiali spędzać z nim czas, zwłaszcza gdy opiekował się dziećmi, ponieważ wiedzieli, że zrobi dla nich wszystko. Będzie naprawdę tęsknił za żoną i rodziną.

Prywatny pogrzeb odbył się w poniedziałek 19 kwietnia 2021 r. W bizantyjskim kościele katolickim św. Michała. Mszy św. Przewodniczył ks. Kevin E. Marx.

Kovacs powierzyli opiekę nad Domem Pogrzebowym Wasko bliskim. Rodzina prosi cię, abyś zachował to w swoich modlitwach.

Odwiedź www.waskofamily.com, aby obejrzeć te nekrologi i wysłać kondolencje rodzinne Eda.

(Uwaga specjalna)