Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Edward J. Maccabi 1940-2021 | Wiadomości, sport, praca

Rocky River – The West Side of Cleveland stracił kolumnę służby w poniedziałek, 3 maja 2021 r., Kiedy Edward Jerome (Jerry) McCabe (80 lat) zmarł spokojnie w swoim domu, otoczony bliskimi.

Jerry uczęszczał do szkoły podstawowej św. Patryka w Youngstown przez osiem lat. Po ukończeniu sześciu lat w St. Fidelis School w Butler w Pensylwanii zdecydował się zostać proboszczem. Następnie uczęszczał do szkoły św. Marii w Cincinnati. Po święceniach Jerry został skierowany do parafii Najświętszego Serca w Youngstown, a następnie do św. Piusa X w Warren. Po pięciu latach służby parafianom wybrał inną ścieżkę i rozpoczął karierę w służbie społecznej w systemie wymiaru sprawiedliwości dla nieletnich, co doprowadziło go do Florence Crentin Services, gdzie przez 23 lata pełnił funkcję dyrektora wykonawczego.

Po przejściu na emeryturę Jerry pracował jako nauczyciel w swoim kościele, Sanktuarium św. Pawła. Służył także swojej społeczności, dostarczając żywność bezdomnym w Saint Malachi, witając międzynarodowe statki na służbie marynarzom, prowadząc Metro West Kiwanis jako prezydent przez dwie kadencje oraz poświęcając czas i energię Centrum Seniorów Rocky River. Prawdopodobnie wszyscy będą go ciepło wspominać za swój wspaniały głos, z jego licznymi występami na scenie ze starszymi muzykami Rocky River, występami w Fairview Hospital, Hospice of the Western Reserve oraz w domach Auxiliary Living w południowej Kalifornii i na zachodzie. Cleveland. Strona. Ubrany w swój charakterystyczny smoking, oczarował swoich fanów, śpiewając piosenki Franka Sinatry, choreografując melodie i wiele świątecznych ulubionych. Ciesz się corocznymi weekendowymi wycieczkami Super Bowl do Las Vegas z jego rodzeństwem. Blisko domu był zapalonym golfistą i cieszył się grą ze swoimi wnukami, zięciem i wieloma przyjaciółmi.

Jerry uciekł swojej żonie Carol. Ich córka Kelly Koch (Kramer) (Timothy) i dwóch wnuków, Adam i Alex z Westlake; Oraz bardzo wyjątkową przybraną córkę, Darla Brewer Mondray (Matthew) z Concord; I bardzo droga francuska córka Beatrice Bettennes Thibault (Christophe) z Paryża we Francji.

READ  Hiszpania i Polska wygrywają swoje drugie z rzędu mecze Pucharu ATP

Dodatkowo Jerry zostawił troje rodzeństwa, Jima z Hemet w Kalifornii i Randy’ego (Shirley) z Orange Beach w Ala. Jeff (Patti) z Las Vegas w stanie Nevada; Oraz dwie siostry, Pat (Mike) z Polski i Connie (Mike) z Manhattan Beach w Kalifornii; Wraz z wieloma kuzynami, siostrzenicami, siostrzeńcami i synami wielu przyjaciół.

Poprzedzili go jego rodzice, Edward i Louis McCabe (z domu Ponzo).

Specjalne nabożeństwa odprawiane są w kościele św. Agnieszki, kościele Matki Bożej Fatimskiej w Cleveland.

Zamiast kwiatów, rozważ przekazanie darowizny na rzecz Rady Seniorów Rocky River, 21014 Hilliard Blvd., Rocky River, OH 44116 lub Hospice of the Western Reserve, 17876 St. Clair Ave., Cleveland, OH 44110.

(Uwaga specjalna)