Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Eddie Hearn ujawnia możliwą datę powrotu Anthony’ego Joshuy

Eddie Hearn ujawnia możliwą datę powrotu Anthony’ego Joshuy

Mimo przegranej z Ołeksandrem Usykiem nie widzieliśmy ostatniego Anthony’ego Joshuy.

Eddie Hearn ogłosił, że Anthony Joshua może przejść na emeryturę przed końcem roku, ponieważ chce położyć za sobą rozczarowanie drugą porażką z Ołeksandrem Usykiem.

Joshua podjął energiczny wysiłek przeciwko genialnemu Ukraińcowi, ale ostatecznie został złamany, gdy werdykt trafił do Usyka.

Pomimo niepowodzeń oczekuje się, że Joshua będzie kontynuował karierę jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych profili boksu, mając przed sobą wiele lukratywnych możliwości.

Hearn, który wyprowadził Joshuę na szczyt gry, nadal jest bardzo pewny swojego człowieka i zidentyfikował koniec 2022 roku jako możliwą datę powrotu Joshuy.

„Chciałbym go znowu zobaczyć. Może jeszcze w grudniu” – powiedział Hearn podczas przemawiania Gra mowy.

„Toczy o niego ogromne walki. Dillian Whyte, Deontay Wilder. Mnóstwo walk dla niego. Nawet niektórzy Brytyjczycy przychodzą po niego w kilku walkach.

„Będziemy musieli zobaczyć, co chce zrobić. To będzie trudna, trudna strata, ale wróci.

„W trakcie przygotowań ludzie mówili o tym, że przechodzi na emeryturę. Kiedy tracisz podzieloną decyzję o byciu numerem jeden, dlaczego uważasz, że powinieneś przejść na emeryturę? Chodzi o pasję. Chodzi o to, czy nadal tego chcesz. zobaczcie, jak bardzo to kocha w wywiadzie po walce.

READ  Głodujące małżeństwo w Polsce wydaje lirę turecką na wakacyjne piekło