Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ecolette inwestuje 33 33 miliony w Beast Park

Czeski deweloper przemysłowy Agolet wybuduje w Piastoku dwa magazyny o łącznej powierzchni 38 000 metrów kwadratowych przy inwestycji przekraczającej 33 33 miliony.

Pierwszym najemcą nowego projektu będzie operator logistyczny i paczkomatowy Infost, który we wrześniu przeprowadzi się do pierwszej fazy (Budynek A). Infost wynajmował wcześniej powierzchnie w inwestycjach Agolate w Cestochovej, Gilonie Cora, Szczecinie i Bytkossku.

Obecnie jesteśmy największym inwestorem w infrastrukturę klasy A dla biznesu w województwie podlaskim. Ważne jest, aby każdą inwestycję w nowoczesne i zrównoważone areny postrzegać jako kompleksowy pakiet, który pomoże w dalszym rozwoju konkretnego zestawu. Niezależnie od tego, czy jeszcze bardziej zwiększy to atrakcyjność miasta dla kolejnych inwestycji, czy też stworzy dobrze płatne i zasłużone miejsca pracy w pobliżu Twojego domu. Cieszymy się również na współpracę z regionem Biastok. Chcemy być długoterminowym partnerem i dobrym sąsiadem.
Michaił Pianos, Prezydent RP

Projekt zlokalizowany jest 18 km na zachód od centrum miasta Beastow oraz w Soroscu, 2,8 km od drogi ekspresowej S8 łączącej miasto z Warszawą. Będzie to Certyfikat Prime, który wzbogaci ekosystem otaczający systemy magazynowania energii i gospodarki wodnej oraz zagospodarowania bujnych terenów drzewami, krzewami i łąkami polnymi.

READ  Społeczności przekazują datki dla „wdzięcznych” uchodźców w Polsce