sport

Early Bird trafia do kwakrów | Wiadomości, sport, praca

SALM – Chłopcy i dziewczęta z Salem wyszli przez bramę, biegnąc na 19. dorocznym Salm Early Bird Invitational Party w sobotę.

Quakers rozpoczęli sezon, zdobywając tytuły drużynowe na stadionie Waterworth Memorial Park.

Dziewczyny z Salem wygrały sześć z ośmiu najlepszych uczestniczek i odpadły z 21 punktami. Perry zajął drugie miejsce z 44, a Western Branch z 124.

Corey Lynch z Berry pokonał pierwszoroczniaczkę Salem Maggie Hubble i wygrał wyścig dziewcząt w 19 minut 58,49 sekundy. Również dla Quakers Maggie Hall zajęła czwarte miejsce, Molly Hubble piąte, Megan Stafford szóste, a Ella Dobell ósme.

Chłopcy z Salem wygrali z 71 punktami, następnie South Ring z 81 punktami i Zachodni Branch z 104. South Ring zakwalifikowali się jako drużyna stanowa w ciągu ostatnich dwóch lat.

Ashton Russo Niles zwyciężył w wyścigu chłopców z czasem 17:21,65. Michael Doris z West Branch zajął czwarte miejsce, Josiah Hicks z West Branch był piąty, a Brian Standley z South Ring był szósty.

Liderami kwakrów byli Will Madison na dziewiątym miejscu, Davin Koskinen na dziesiątym i Lucas Ziegler na dwunastym.

chłopcy wyniki

Składy drużyn: 1. Salem (71), 2. Southern Range (81), 3. Oddział Zachodni (104), 4. Springfield (107), 5. Polska (139), 6. Akron Coventry (153), 7. Sojusz (173), 8. Berry (179), 9. Niles (216), 10. Zjednoczone (221), 11. Południe Lokalne (252).

indywidualni liderzy

(114 biegaczy)

1 – Ashton Russo (Nile) 17: 21,65; 2 – Tyson Dennison (Coventry) 17:25.40; 3 – Logan Flament (Polska) 17:30; 4. Michael Doris (Zachód) 17:35; 5. Josiah Hicks (Oddział Zachodni) 17:36; 6. Brian Standley (South Range) 17:44; 7. Izaak Pallisteri (Perry) 18:04; 8. Andrew Biggs (Polska) 18:07; 9. Will Madison (Salem) 18:40; 10. Davin Koskinen (Salem) 18:43.

11 – Peyton Carney (Springfield) 18:45; 12 – Lucas Ziegler (Salem) 18:48; 14. Alex Jarrowaki (pas południowy) 19:01; 15. Kaden Sykes (South Range) 19:02; 16. William Jones (Springfield) 19:02; 18. Andy Wilson (Salem) 19:16; 19. Xander Glass (Springfield) 19:18; 21. Liam Justison (Zasięg południowy) 19:26; 22. Parker Warren (Salem) 19:33. 23. Kaleb Nestari (Zjednoczone) 19:35; 24. Logan Gaspar (Springfield) 19:35; 25. Emmitt Slabach (Zasięg południowy) 19:42; 26. Dominic Ormiston (Oddział Zachodni) 19:44; 29. Brian Boston (Oddział Zachodni) 19:59; 30. Bryanden Janslin (Wielka Brytania) 20:03; 32. Zach Nastari (Zjednoczone) 20:10; 34. Tim Stephen (Salem) 20:13; 35. Logan Redfern (Południe) 20:16; 37. Jackson Yegli (Zasięg południowy) 20:28; 38. George Hennigin (Springfield) 20:43; 40. Colin Helmick (Salem) 20:44; 41. Sam Lininger (Springfield) 20:45; 42. Owen Hobbs (Zachód) 20:47; 43. David Prokay (Zasięg południowy) 20:48; 46. ​​Zach Trebello (Południe) 21:05; 48. Ethan Fiano (South Range) 21:20.

READ  Grupa Nordex otrzymuje zamówienie na 27 MW z Polski

53 – Logan McCartney (południe) 21:33; 55 – Nick Freeman (Lizbona) 21:35; 56. Mateusz Cederblum (Oddział Zachodni) 21:36; 58. Lucas Ganslin (Salem) 21:52; 60 – Hayden Thompson (Salem) 21:56; 66. Filip z Neapolu (South Range) 22:18; 67. Kenny Starcher (Oddział Zachodni) 22:20; 68. Evan Ho (Południe) 22:30; 69. Kyle Hobbs (Zachód) 22:32; 70. William Panterrieres (Salem) 22:41; 73 – Preston Anthony (Salem) 22:51; 74. Bracia Aiden (Południe) 23:00; 76. Andrew Fries (USA) 23:10; 79. Collin Wonner (Crestview) 23:21; 80. Tyler Rawlings (południe) 23:37; 83 – Tanner Fleckinger (Salem) 24:27; 87. Jeremiasz Moore (bóbr) 24:52; 89. John Beveridge (Crestview) 25:02; 90. Jay Souza (Springfield) 25:11; 93. DJ Young (Salem) 25:38; 95. Owen Burd (Południe) 25:44; 86. JJ Bechtel (Springfield) 26:07; 99. Ethan Rodibo (Salem) 27:10; 104. Shayne Scragg (Crestview) 28:09; 106. Ethan Fries (Zjednoczone) 28:12; 110- Samuel Spooner (Lizbona) 31:1; 111. Jack Mercer (Wielka Brytania) 33:00. 112- Nate Hall (Wielka Brytania) 33:39.

——

wyniki dla dziewczyn

Składy drużyn: 1. Salem (21), 2. Perry (44), 3. Oddział Zachodni (124), 4. Springfield (128), 5. Alliance (150), 6. Southring (153), 7. Polska ( 159), 8. Zjednoczeni (187), 9. Akron Coventry (231), 10. Nile (301).

indywidualni liderzy

(103 biegaczy)

1. Corey Lynch (Perry) 19:58.49; 2. Maggie Hubble (Salem) 19:58.90; 3 – Sophia Yoon (Lowellville) 20:31; 4 – Maggie Hall (Salem) 20:38; 5. Molly Hubble (Salem) 20:47; 6. Megan Stafford (Salem) 20:53; 7. Alyssa Weiss (Perry) 21:3; 8 – Ella Double (Salem) 21:09; 9. Haley Hazelbecker (Oddział Zachodni) 21:27; 10. Avery Horning (Sojusz) 21:44.

12. Peyton Kampf (Salem) 22:13; 13. Grace Frente (Springfield) 22:26; 16. Lacey Garner (Springfield) 22:38; 17. Lexi Davis (Springfield) 22:42; 19. Hensley Nicholson (Salem) 23:23; 21. Clarice Martin (Oddział Zachodni) 23:29; 22. Abigail Brown (Zakres południowy) 23:41; 23 – Kurtka Claire (Salem) 23:47; 24 – Maddy Young (Wielka Brytania) 23:52; 25. Sydney Young (Zjednoczone) 23:52; 26 – Kami Rom (Salem) 23:54. 31. Ava Stull (Oddział Zachodni) 234:34; 32. Tara Wayne (zespół południowy) 24:37; 34 – Dana Griffith (Salem) 24:54. 35. Jade Watt (Wielka Brytania) 24:58; 37. Gil Perrin (Salem) 25:32; 38. Andrea Rodgers (Południe) 25:38; 39. Krista Borton (Zakres południowy) 25:42; 40 – Eris Dogan (oddział zachodni), 25:51. 41. Mia Wilson (Zasięg południowy) 25:53; 42 – Adriana Urlano (Salem), 26:05; 49. Cadence McCartney-Mason (Zachód) 26:59.

READ  Euro 2020: Słowacja szokuje Polskę 2-1 w meczu otwarcia grupy E

51. Łaska Lesk (Oddział Zachodni) 27:10; 53. Sydney Hillyard (Springfield) 27:16; 54. Emma Burton (Zakres południowy) 27:20; 56. Hannah Furlong (Springfield) 27:36; 57. Joanie Wood (Crestview) 27:52; 58. Katie Burd (Południe) 28:14; 59 – Gabriella Franco – Redno (Springfield) 28:32; 61. Peyton Hines (Zasięg południowy) 28:37; 64. Megan Spellman (Salem) 28:49; 65. Gwenna Stewart (Zakres południowy) 29:22; 67. Elizabeth Protain (South Range) 29:45; 68. Mackenzie Beckett (Zakres południowy) 29:47; 71 – Madison Dodd (Salem) 30:30. 72 – Julia Stockman (Salem) 30:49; 73 – Tammy Pham (Springfield) 30:55; 74. Emily Phelps (Zakres południowy) 31:31; 78 – Ella Mahlman (Oddział Zachodni) 32:14; 81. Samara Martin (Zjednoczone) 32:45; 82. Cena Payton (Wielka Brytania) 33:13; 83. Mestia Myers (Południe) 33:16; 91. Abigail Cola (Zakres południowy) 35:46; 94. Wino Kayla (zakres południowy) 36:28; 95- Gretchen Miller (Lizbona) 37:22;

——

Wyniki juniorów

Składy drużyn: 1. Salem (66), 2. Aurora Harmon (78), 3. Polska (91), 4. Oddział Zachodni (113), 5. Beaver Local (124), 6. Southern Range (129), 7 Edison (153), 8. Boardman Glenwood (155), 9. Lowellville (228).

indywidualni liderzy

(109 biegaczy)

1 – Łukasz Szczepan (Salem) 11:27.17; 2 – Nathan Yoon (Lowellville), 11:49; 3 – Sam Yacoub (Salem) 12:08; 4. Zack Best (Aurora Marmon) 12:09; 5. Brody Conway (oddział zachodni) 12:17; 6 – Anthony Bouschedide (Polska) 12:18; 7 – Skiphos Tsikoris (Polska) 12:27; 8 – Andreas Tsikoris (Polska) 12:31; 9 – Cooper Barth (Salem) 12:42; 10. Eli Godin (Zasięg południowy) 12:44.

——

Wyniki meczu gimnazjalistów

Składy drużyn: 1. Aurora Harmon (38), 2. Edison (61), 3. Salem (71), 4. Polska (85), 5. Boardman Glenwood (130), 6. Oddział Zachodni (178), 7. Beaver Local (192), 8. South Local (220).

READ  Billy Gilmore: Szkocki pomocnik pozytywnie testuje Covid-19

indywidualni liderzy

(106 biegaczy)

1. Leah gospodyni (Edison) 13:13.84; 2 – Garen Rom (Salem) 13:20; 3 – Amalia Kilway (Aurora) 13:53; 4 – Kate Blumel (Polska) 13:57; 5. Wielki Meno (Salem) 13:58; 6. Cassidy Les (pasmo południowe) 14:05; 7. Ella Vaughn (Springfield) 14:06; 8 – Laura Hovorka (Salem) 14:07; 9 – Izabela Cicero (Aurora) 14:16; 10. Sam Buccalo (Aurora) 14:19.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment