Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Eagleson i Maguire wkraczają do Erewania z McCarthy na zewnątrz

Irlandczycy Luke Maguire i Dylan Eagleson zakwalifikowali się do następnej rundy Mistrzostw Europy w boksie mężczyzn w Erewaniu w Armenii, ale Brandon McCarthy przegrał w dzisiejszej rundzie wstępnej.

W wadze średniej Maguire (Esker BC, Dublin) bez problemu wygrał z Polakiem Danielem Weslau, a cała piątka sędziów uzyskała wynik 30-27 na jego korzyść. Wspina się do klasy w sobotę, kiedy spotyka rozstawionego z numerem 3 Esterkhana Madiewa z Gruzji.

W swoim seniorskim debiucie w zielonej koszulce Eagleson (St Paul, Belfast) podkreślił swój potencjał dominującym zwycięstwem 4:1 nad tureckim Mehmetem Saklim w wadze koguciej. I spotyka się w niedzielę z Hiszpanem Gabrielem Maconano Escobarem, drugim rozstawionym.

Tymczasem McCarthy (St. Michael, Athey) został pokonany w zaciętej rywalizacji z Anglikiem Josephem Tyresem. Cała piątka sędziów oceniła zawody 29-28 na korzyść poziomów.

Dziś Irlandia będzie miała czterech bokserów. Waga musza Sean Marie (Monkstown BC, Dublin) spotyka się z Serbem Omarem Amitovichem. W wadze średniej Gabriel Dossen, który już odniósł zwycięstwo, spotyka rozstawionego z numerem 4 Mofida Ramiego Kiwana z Bułgarii.

Później, wieczorem, kapitan Irlandii Adam Hession (Monivia BC, Galway) spotyka belgijskiego zawodnika Vasiliego Ostoya w walce w wadze piórkowej, podczas gdy GB Hill zmierzy się z trzecim rozstawionym Arslanem Khataevem z Finlandii.

READ  Rosyjski Rublow zajmuje piąte miejsce w finale gry pojedynczej ATP