Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Eagles Tennis przegrywa u siebie Heartbreaker z Miami, 3-4

Wynik jest kwadratowy

Ypsilanti, jestem. (EMUEagles.com) –

Drużyna tenisowa Eastern Michigan University rzuciła mecz u siebie, 3-4, na University of Miami w niedzielę 25 kwietnia.

Trener powiedział: „Dzisiaj była kolejna trudna i nieuchronna strata”. Jason Weisman. „Znów był to wysiłek i lepsze wyniki niż za pierwszym razem, ale to też nie wystarczyło, aby wykonać zadanie. Znaleźliśmy prawie każdy możliwy sposób, aby stracić 3-4, więc przynajmniej nie robimy dokładnie tego samego błędy w kółko. Kiedy znajdziemy sposób. Aby to poskładać, możemy być bardzo niebezpieczni ”.

Eastern Michigan wyszedł z energią, prowadząc dwa ze swoich trzech meczów podwójnych wcześnie. Uczeń redshirt Emma Lou Boomers (Aire-sur-L’Adour, Francja-Saint Dominique Pau) Redshirt z drugiego roku Julia Piątek (Melgeo, Polska Liceum Lubelskie (Salem)) Nie mogli jednak utrzymać tempa, jednak spadli z 3: 6 na 3. miejsce juniorów Redshirt Louisa Pelayo (Porto, Portugalia – CEBES College (stan Wright)) I Grace Whitney (Miasto Imlay, Michigan City Imlay (stan Wright)) Na miejscu nr 2 przegrał 2-6. Ponadto, para Czerwonych Koszuli nr 1 jest juniorska Vasafe Ganesan (Tamil Nadu, Indian High School – Alajaba (Wschodnia Floryda)) Zadzwonił do Redchers Isabel Puma (Stafhurst, Holandia – Centrum Sportu i Edukacji) Mecz zakończył się niekompletnie, ponieważ Miami wygrało dwa z trzech meczów deblowych, aby zdobyć punkt w grze podwójnej.

W grze pojedynczej Whitney wyrównał tabelę wyników dla Eagles, wygrywając domyślnie na szóstym miejscu i remisując w meczu 1-1. Pelayo zdobył punkt na korzyść Zielonych i Białych, wygrywając 6-1, 6-1, na trzecim miejscu. Ponadto Piątek rozegrał trzy sety, aby pokonać swojego przeciwnika 6: 1, 5: 7, 1: 0 na miejscu 5. Powrót do EMU wydaje się krótki, ponieważ przegrali 3-4 z Redhawks.

Eastern pojedzie na Bowling Green State University w piątek 30 kwietnia o 13:00, po czym wróci do Ypsilanti na finał sezonu z University w Buffalo. Finałowy mecz u siebie będzie wielkim dniem i rozpocznie się o godzinie 13. Aby być na bieżąco z tenisem ze wschodniego Michigan, wejdź na EMUEagles.com lub śledź nas na Twitterze (EMUEaglesTennis) i Instagramie (EMU_Tennis).

READ  Szkockie plotki: Celtic, Rangers, Aberdeen, Hipes, Kyogo, Kamara, Goldson, Forest, Livingston, St Mirren, Power, Polvara

Ostateczne wyniki

mój mąż
1. Isabel Puma/Vasafe Ganesan (EMU) vs Brindha Ramasamy / Laura Rico (MIAMI) 4-4, niekompletny.
2. Melaty Davy / Mackenzie Myers (MIAMI) pokonana. Louisa Pelayo/Grace Whitney (Europejska Unia Walutowa) 6-2
3. Lena Babonsky / Milana Lisova (MIAMI) została pokonana. Julia Piątek/Emma Lou Boomers (Europejska Unia Walutowa) 6-3

Nakaz wypowiedzenia: 3,2

Syngiel
1. Brindha Ramasamy (MIAMI) została pokonana. Isabel Puma (UGW) 6-0, 6-0
2. Laura Rico (MIAMI) została pokonana. Vasafe Ganesan (Europejska Unia Walutowa) 6-1, 7-5
3. Louisa Pelayo (Europejska Unia Walutowa) pok. Yasmine Devi (Miami) 6: 1, 6: 1
4. Mackenzie Myers (MIAMI) został pokonany. Emma Lou Boomers (Europejska Unia Walutowa) 6-1, 6-2
5. Julia Piątek (Europejska Unia Walutowa) pok. Lena Babonsky (Miami) 6: 1, 5: 7, 1: 0
6. Grace Whitney (Europejska Unia Walutowa) pok. Domyślnie brak odtwarzacza (MIAMI)

Nakaz wypowiedzenia: 1,3,4,2,5