Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

EA opóźnia Star Wars Jedi: Survivor do kwietnia ze względu na jakość i dopracowanie

Jeśli jesteś fanem Gwiezdne Wojny A gry wideo, co do tego nie ma wątpliwości Rozrywka Repost I EA’s Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor na twoim radarze. Pierwotnie planowany na marcowe wydanie, zespół zdecydował, że aby osiągnąć poziom jakości, z którego byli zadowoleni, będą musieli go opóźnić Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor To było nieuniknione. Teraz fani ponownie spotkają Cala Kestisa 28 kwietnia zamiast niego.

w stwierdzeniereżyser Stig Asmussen opowiedział więcej o opóźnieniu, wyjaśniając, że zespół koncentruje się na dopracowaniu ostatecznej wersji przy jednoczesnej poprawie wydajności.

„Aby zespół osiągnął poprzeczkę jakości Respawn, dał zespołowi potrzebny czas i osiągnął poziom dopracowania, na jaki zasługują nasi fani, dodaliśmy sześć kluczowych tygodni do naszego harmonogramu wydań – Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor Zostanie wprowadzony na całym świecie 28 kwietnia” – powiedział Asmussen.

Mam nadzieję, że to opóźnienie do Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor W rzeczywistości zobaczysz mniej błędów i usterek, a całe doświadczenie zostanie poprawione, jeśli chodzi o stabilność i wrażenia gracza. Dyrektor generalny Respawn Entertainment i dyrektor generalny grupy, Vince Zampella, również powiedział, że Respawn jest „poświęcony tworzeniu gier, w które dobrze się gra”.

„Jesteśmy dumni z gry, którą stworzył ten zespół, a dodatkowy czas gwarantuje, że 28 kwietnia będziemy mogli dostarczyć kolejną świetną grę”. Gwiezdne Wojny doświadczenie dla naszych piłkarzy.

Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor Wydany 28 kwietnia na Xbox Series X | S, PS5 i PC.


READ  Steve Kaufman: „Nauka języka online nie ma końca”