Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dzisiejszy poranek wywołuje zamieszanie wśród widzów klipem o dekorowaniu drzewek na Halloween

Dzisiejszy poranek wywołuje zamieszanie wśród widzów klipem o dekorowaniu drzewek na Halloween

Dzisiejszy poranek wywołał w poniedziałek ogromne poruszenie wśród widzów.

Podczas programu, prowadzonego przez Holly Willoughby i Josie Gibson, fani byli zachwyceni fragmentem o dekorowaniu quiffu na Halloween, a jeden z nich opisywał go: „Kompletne pieprzenie”.

31 października, w wigilię Halloween, ludzie często świętują, nosząc przerażające maski i kostiumy, aby zabrać dzieci na cukierek albo psikus.

Ponieważ do Bożego Narodzenia pozostało 12 tygodni, w „Dziś rano” zasugerował, że dobrym pomysłem byłoby postawienie choinki i udekorowanie jej strasznymi dekoracjami, zanim w grudniu zaczniesz używać dekoracji świątecznych.

W mediach społecznościowych fani programu ITV Daytime wyrazili oburzenie tym pomysłem, nazywając go „stratą pieniędzy”, zwłaszcza w obliczu obecnego kryzysu związanego z kosztami życia.

każdy? W poniedziałek ten poranek wywołał zamieszanie wśród widzów fragmentem o tym, jak ozdobić quiff na Halloween, a jeden z nich opisał to: „Kompletne pieprzenie”.
drzewa? Podczas programu, którego gospodarzami były Holly Willoughby i Josie Gibson, zasugerowano, że można postawić choinkę i ozdobić ją strasznymi ozdobami już teraz, na 12 tygodni przed Bożym Narodzeniem.
Otoczenie: W studiu telewizyjnym ułożone są różne drzewa i ozdobione dekoracjami o tematyce Halloween
Z bliska: pokazane odmiany kupione w sklepie i domowe

Jeden z widzów napisał na Twitterze: „Halloweenowe drzewo?” Na litość boską! NIE. #tego ranka”, a inny dodał: „Drzewa Halloweenowe są tak daleko #tego ranka”.

„Co za strata pieniędzy, skoro pogrążamy się w kryzysie finansowym #ThisMorning” – wściekł się jeden z fanów programu, a inna osoba napisała na Twitterze: „Dlaczego też nie rzucimy na choinkę jajek wielkanocnych… …następny.” #Tego ranka.’

Inny zdziwiony widz zapytał: „Czy jestem po prostu zrzędliwym starym kutasem, czy też pomysł z choinką na Halloween to po prostu śmieszność w najlepszym wydaniu #ThisMorning”.

Stało się to po tym, jak Josie ujawniła tożsamość swojego ulubionego gospodarza „This Morning”, po tym, jak przez lato przewodziła programowi obok Stale zmieniająca się lista współpracowników

Po pracy z różnymi gwiazdami, w tym z Rochelle Humes, Alison Hammond, Dermotem O’Learym i Stevem Jonesem, Josie opowiedziała, że ​​Alison jest jej ulubioną.

powiedziałem kobieta: „Moją ulubioną jest oczywiście Alison Hammond. Kocham Al – ma szczególną energię.

„Ona jest najmilszą osobą na ziemi. Dzwonisz do Ala i po rozmowie czujesz milion dolarów.

„Nigdy się nie dowiesz, czy jest w złym humorze, bo jest zbyt zajęta próbami poprawienia ci nastroju”.

READ  Dlaczego wirus Covid mocno uderzył teraz w Indie - i gdzie może być dalej?
Co? W mediach społecznościowych fani programu ITV Daytime wyrazili oburzenie tym pomysłem, nazywając go „stratą pieniędzy”, zwłaszcza w obliczu obecnego kryzysu związanego z kosztami życia.

Josie opisała Rochelle jako „najsłodszą osobę na ziemi”, a Dermota jako „dużo się śmiejącego” i kochanego dla swojego pięcioletniego syna Reggiego.

Były zwycięzca Big Brother dodał, że Steph to „absolutne marzenie”, podczas gdy Vernon pochwalił Kay i określił Craiga Doyle’a jako „zabawnego”.

Josie poruszyła także temat swojej przyjaźni z Holly, mówiąc, że jest „słodka i zabawna” i dodała: „Mam najlepszą pracę na świecie”. Holly i ja dużo się razem śmiejemy.