Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dziś opublikowano pierwszą dużą aktualizację popremierową do Battlefield 2042 • Eurogamer.net

Dziś opublikowano pierwszą dużą aktualizację popremierową do Battlefield 2042 • Eurogamer.net

Z kolejną wizytą w przyszłym miesiącu.

Niecały tydzień po pierwszym wydaniu — i po dość niepewnym początku — DICE opublikowało pierwszą dużą łatkę popremierową do Battlefield 2042, próbując rozwiązać niektóre z wielu problemów.

Chociaż zauważono podstawowe problemy, takie jak brak tablicy wyników lub czatu głosowego w grze, nie są one częścią pierwszej fali łatek. Zamiast tego dzisiejsza aktualizacja – nazwana Aktualizacją Drugą, po pierwszym dniu łatki, która została uruchomiona tydzień po tym, jak gra stała się powszechnie dostępna (patrz, odtwarzanie gier wideo jest teraz skomplikowane) – zamiast tego wprowadza poprawki do balansu i wydajności.

Najważniejsze z nich to usprawnienie działania odświeżania w terenie, dezaktywacja poduszkowców i nocnych ptaków, ulepszony system odradzania się i poprawka przesadnego rozpraszania strzałów, które sprawiły, że ognista rozgrywka Battlefield 2042 wyglądała tak kiepsko.

Trzecia aktualizacja, która ukaże się w przyszłym miesiącu, zagłębia się w szczegóły, wprowadzając poprawki do interfejsu, map, dobierania graczy i postępów. tam Pełna lista Na oficjalnym blogu EA Battlefield, który zawiera imponujące szczegóły, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Battlefield 2042 oficjalnie wystartował w zeszłym tygodniu, przenosząc serię w niedaleką przyszłość na potrzeby tej przygody tylko dla wielu graczy. Był to jeden z najbardziej niepewnych startów Battlefield od niesławnej premiery Battlefield 4, przekształcając go w Jedna z najgorzej recenzowanych gier Steam. Jednak wciąż jest nadzieja na przyszłość, jeśli EA i DICE znajdą skoncentrowanie na tym słabo zaludnionym pakiecie.

READ  Microsoft twierdzi, że następny Xbox „zapewni największy skok technologiczny w generacji konsol”