Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dziewczyny z Salem ścigają się po zwycięstwo | Wiadomości, sport, praca

POLSKA — Dziewczęta z Salem walczyły w sobotę o zwycięstwo w 27. Turnieju Bulldog Invitational.

Kwakrzy powtórzyli jako mistrzowie drużyn, ze 110 punktami. Boardman był drugi z wynikiem 81 1/2.

Salem wyprzedził trzech zwycięzców, seniora McKennę Roddy’ego w putcie (39 stóp – 9 1/2), Juniora Rileya Huttona w biegu na 400 metrów (59,60 sekundy) oraz Raelyn Pym, Zoe Reed, Ellę Double i Hutton w sztafecie na 800 metrów (1:48,27).

Kwakrzy będą zajęci w tym tygodniu, ponieważ będą dziś gościć West Branch, a we wtorek idą na spotkanie hrabstwa Columbiana oraz na Columbiana Clipper Invitational w sobotę.

Shabab Salem uplasował się na siódmym miejscu w klasyfikacji drużynowej z 35 punktami.

Quakers wygrali z Juniorem Willem Madisonem w biegu na 800 metrów (1:56,06) i seniorem Dillonem Monroe w skoku wzwyż (6-2).

Boardman przegapił powtórzenie tytułu mistrza drużyny chłopców, zajmując pierwsze miejsce, pół punktu za 86 punktami CVCA.

wyniki chłopców

RANKINGI DRUŻYNOWE: 1. CVCA (86), 2. Boardman (85 1/2), 3. Warren Harding (68), 4. Lowellville (66), 5. Streetsboro (65), 6. McDonald (49), 7 Salem (35), 8. Maplewood (22), 9. Gerard (21), 10. South Range i Crestview (19), 12. Garrettsville Garfield (18), 13. Columbiana (17), 14. Mineral Ridge (13 1/2), 15. Canfield (13), 16. Struthers (10), 17. Borsuk (8), 18. Polska (5), 19. Youngstown Money & Heartland Christian (2).

wyższe końcówki

Przekaźnik 3200: 1. Drewno klonowe 8: 12,15; 6. Pasmo Południowe 9: 24,74; 7. Salem 9: 28,65.

100 przez płotki: 1. Michael Ballon (Louisville) 15.33.

100 kresek: 1. Javontae Jones (Harding) 1,41;

Sztafeta 800: 1. Warren Harding 1:30,83; 5. widok szczytu 1: 34,60; 6. Columbiana 1:35,50.

1600 BIEGU: 1. Blake Baker (Canfield) 4:22,27; 8. Anthony Jaglione (Kolumbia) 4:47,65.

READ  Tracy L Veleski 1969-2023 | Wiadomości, sport, praca

Sztafeta 400: 1. Warren Harding 43,89; 2 – widok szczytu 44,87; 4 – Kolumbia 45,17; 8. Południowy zasięg 45,93s.

400 Dash: 1. Micah Schuster (Streetsboro) 50,03; 4 – Hudson Moorefield (pasmo południowe) 52,97; 8. Joy Carr (Crestview) 54,53.

300 przez płotki: 1. Nick Bengala (Gerrard) 40,71; 7. Brady Krumbacher (pasmo południowe) 44,25.

Przebieg 800: 1. Will Madison (Salem) 1:56,06.

200 kresek: 1. Micah Schuster (Streetsboro) 22,85.

3200 WYŚCIG: 1. Jack Curtis (CVCA) 9:52,55; 5. Charlie Riggroot (bieg południowy) 10:23,91; 7. Sawyer Szabo (Heartland) 10:36,41.

Przekaźnik 1600: 1. CVCA 3: 29,59; 4. Salem 3: 43,45.

Dyskusja: 1. Jesse Grace (Garfield) 165-4; 4 – Ryan Kammerman (Salem) 157-5;

Piłka: 1. Kyle Crown (McDonald) 56-8 3/4; 6. Ryan Kammerman (Salem) 46-4.

Skok w dal: 1. Logan Thompson (Boardman) 20-5 3/4; 2 – Rocco Crawford (Columbiana) 19-8 1/2; 3. Joy Carr (Crestview) 19-0.

Skok wzwyż: 1. Dillon Monroe (Salem) 6-2; 6. Brendan Vorshak (bieg południowy) i Aidan Ageee (bieg południowy) 5-3.

wyniki dziewcząt

Oceny drużyn: 1. Salem (110), 2. Boardman (81 1/2), 3. CVCA (65), 4. Warren Harding & McDonald (50), 6. Gerrard (47 1/2), 7. Marlington (28), 8. Youngstown Mooney (25 1/2), 9. Akron North, Crestview i Mineral Ridge (20), 12. Maplewood (19), 13. Streetsboro (16), 14. South Range i Lowellville (14 ) ), 16. Canfield (10), 17. Polska (8), 18. Niles (5 1/2), 19. Chardon & Badger (5), 21. Heartland Christian & Litonia (4), 23. Columbiana ( 1) .

górne terminatory

Przekaźnik 3200: 1. CVCA 9: 57,36; 5. Crestview 11:07,52; 6. Salem 11: 21,81.

110 przez płotki: 1. Jamir Honzo (Harding) 15.35; 7. Anika Murray (Salem), 18.50.

READ  Discovery oskarża Polskę o naruszenie polsko-amerykańskiego dwustronnego traktatu inwestycyjnego

100 kresek: 1. Kimble Neryona (Akron Północ) 12,95.

sztafeta 800: 1. Salem 1: 48,27; 5. Crestview 1:55,26; 7. Pasmo południowe 1:55,54.

1600 Bieg: 1. Megan Hebel (McDonald) 5:11,49; 2 – Maggie Hall (Salem) 5:15:71; 3 – Megan Stafford (Salem) 5:17:36; 7. Adri Hodge (Crestview) 5:47,92.

Sztafeta 400: 1. Gerard 52.01; 3 – Salem 52,89; 5 – Crestview 53,59; 7. Pasmo Południowe to 56,00.

400 Dash: 1. Riley Hutton (Salem) 59,60; 5 – Taylor Dido (bieg południowy) 61,76; 6. Maggie Hubbell (Salem) 62.06.

300 przez płotki: 1. Ava Littler (Canfield) 47,70; 5. Anika Murray (Salem) 50,56.

800 PRZEBIEGÓW: 1. Caleigh Richards (Maplewood) 2:20,10; 3 – Ella Double (Salem) 2:23,37; 5. Megan Stafford (Salem) 2:29.

200. Dash: 1. Kimble Nye’Reonna (Akron Północ) 26.31.

BIEG 3200: 1. Megan Hebel (McDonald) 10:38,43; 5. Rebecca Jess (Heartland) 11:09.08; 7. Maggie Hubbell (Salem) 11:54,65.

1600 Przekaźnik: 1. CVCA 4: 13,72; 3 – Salem 4:17.26; 5. Pasmo południowe 4: 34,37.

Dyskusja: 1. Sarah Barrow (Boardman) 127-4; 4 – Kylie Carlisle (Salem) 116-0. 7 – Maddy Andres (Salem) 111-7; 8. Molly Gibson (Litonia) 109-1.

Tryb ognia: 1. Maszyna Rudy (Salem) 39-9 1/2; 4 – Kylie Carlisle (Salem) 34-8 1/2; 6 – Molly Gibson (Litonia) 32-5 1/2; 7. Annie Lumsden (pasmo południowe) 32-3 1/4.

Skok w dal: 1. Mia Malito (Gerrard) 16-7 1/4; 2 – Riley Hatton (Salem) 16-3; 8. Gabriela Spooner (Kolumbia).

Skok wzwyż: 1. Micala Jones (Mooney) 5-2. 2 – Zoe Reed (Salem) 5-0; 3 – Billy Wonder (Crestview) 5-0. 7. Kami Romm (Salem) 4-6.


Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej