Dziewczyny z New Hartford wygrywają lacrosse

Liceum

Dziewczyny do lacrosse

New Hartford 11, Whitesboro 6

N (3-1): strzelił siedem kolejnych bramek w pierwszej połowie, aby powrócić z wczesnego deficytu; Marie Fiorentino 3 gole, 3 asysty; Śledzie Maya 3 gole; Sam Mastrovito-Smith 3 gole, 1 podanie. Bella Kolb 2 gole. Ratuje Emily Picula 7.

K (2-1): Daniel Lachaz 1 bramka, 1 asysta; Ashley Williams 2 gole; Meredith Dicks 1 bramka, 1 podanie; Gracie Stallman ma dwa cele; Becky Thomas wywalczyła 10.

Clinton 15, VVS 13

Z lewej strony Maya Herring z New Hartford wykonuje ruch przeciwko graczowi Whitesboro we wtorek na Don Eddick Field w New Hartford.  Hering zdobył hat-tricka w zwycięstwie New Hartford 11-6.

Miękka piłka

Oneida 9, Whitesboro 6

W: Healy Hunter 2-4, run, double; Juliana Piperine 1-3, biegła, RBI; Sophie Cartini 1-4, RBI.

P: Drużyna zaliczyła pięć meczów w pierwszej połowie i cztery w drugiej; Olivia Friend 3-4, Double, 2 Strokes, 4 RBI; Juliana Caroli 1–3, mój mąż, biegacze, 2 RBI; Coro 2-4, podwójne, 2 przejazdy.

New Hartford 12, CVA 8

N: Sienna Holmes 2 kulki, 2 biegi, 3 RBI; Savannah Cole 4-5, 3-takt, 2 podwójne, potrójne; Alex Volo 2-5, Trio, Home Tour, 4 rundy, 2 RBI.

O: Alex Rando 2-3, 2 RBI; Madison Opreza 2-3, 3-suwowy, RBI;

Notre Dame 6, VVS 4

Po piąte: Kendall Linehan 3-4.

N: Drużyna zdobyła pięć przejazdów w piątym meczu; Siódmoklasistka Ella Trinkos odniosła pierwsze zwycięstwo w college’u. Wielki Turniej Jackie Roberts.

Mount Markham 6, Morrisville Eaton 0

Ja: Amy Jacobs 1-3.

MM: zdobył trzy przejazdy w czwartym meczu; Katie Huntley 2-4, 2 gry podwójne, 2 biegi, 3 RBI; Piata Curtis 1-1, RBI; Morgan Cyrus RBI.

Westmoreland 19, Dolgeville 4 (6 zajazdów)

D (0-1): Strzelił 2 przejazdy w każdej z czwartej i piątej rundy.

W (4-0): podwójna Olivia Golden, Wielki Szlem, 2 rundy home run, 7 RBI; Autumn Double Millington, Grand Slam; Gina Tyczynski 3 napastnik w pitchingu uniwerek debiut.

baseball

Whitesboro 6, Oneida 0

W (2-0): Colin Skermont, 17 Kunisa, zdobędzie drugie zwycięstwo w tym sezonie; Ryan Cooke Double DaShawn Hutchinson; Tae Ken podwójnie.

READ  Obejrzyj: Lewandowski ponownie strzelił gola w wygranym przez Bayern 7-0 Bochum

O (1-4): Brak statystyk.

New Hartford 25, CVA 3 (5 cali)

N: Strzelił 7 przejazdów w pierwszej połowie. Nie podano żadnych innych statystyk.

23 Camden, Canastuta 0

Może: Jesse Dimentionon 1-1 Walk, Xander Miller 1-2.

Cam: zdobył 12 punktów w drugiej połowie; Derek Holmes 1 – 3 2 RBI, Nick Balcom 4-5, 3 rundy, 5 RBI, Justin Critelli 4-4 4 RBI.

Chłopcy lekkoatletyka

Rzym Wolna Akademia 90, Camden 51

Nathaniel Sletten z RFA połączył siły z Cadenem Elliottem, Loganem Prattem i Carsonem Campbellem, aby zająć pierwsze miejsce w sztafecie 4×800 (9: 45.6), a także zgromadził zwycięstwa w 1600 (4:58), 800 (2: 14,7) i 3200 (11: 04.5)). Kolega z drużyny Colin Ganon dodał pierwsze miejsce w 110 biegach przez płotki (17,1), 400 (68,7) i 200 (24,2).