Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dziewczyna amerykańskiej gwiazdy tenisa, Taylora Fritza, stara się przypomnieć sobie „niezdrowy” sen w związku z trudnym harmonogramem podróży ze swoim chłopakiem

Dziewczyna amerykańskiej gwiazdy tenisa, Taylora Fritza, stara się przypomnieć sobie „niezdrowy” sen w związku z trudnym harmonogramem podróży ze swoim chłopakiem

Urodzona w Ameryce Polka, Taylor Fritz Morgan Riedel, regularnie publikuje w mediach społecznościowych informacje o swoim życiu zawodowym i osobistym. Na Instagramie modelka ma około 100 tysięcy obserwujących. A na TikToku ma ponad 200 tysięcy obserwujących. Regularnie tworzy również treści na swój kanał YouTube, dokumentując swoje podróże po całym świecie. Ostatnio próbowała też udokumentować swój nocny sen, ale nie do końca jej się to udało.

Od promowania „Barbie” na swoim Instagramie do stania się centrum nienawiści – widziała już wszystko. Jednak jej ostatnie doświadczenie było mniej intensywne. Niedawno obudziła się w środku nocy i natychmiast opisała swój sen na Instagramie. Ale z perspektywy czasu byłem trochę zaskoczony jej własnym opisem tego.

Dziewczyna Taylora Fritza pisze, że źle opisuje swój sen

reklama

Kontynuacja artykułu poniżej tej reklamy

Po wizycie w Paryżu podczas French Open, Riddle podróżuje teraz ze swoim chłopakiem po Anglii. Fritz grał na Queen’s Club Championships w Anglii przed Wimbledonem. Przegrał z Adrianem Mannarino, a trzeci rozstawiony odpadł z turnieju w 1/8 finału. Ale bardziej niż rozczarowująca porażka jej chłopaka, to marzenie Riddle’a zajęło centralne miejsce w jej najnowszym poście na Instagramie.

Ze względu na jej szalone podróże, podzieliła się tym, jak ostatnio całkowicie błędnie scharakteryzowała swój sen. ona ujawniła na swoim Instagramie„,”Najwyraźniej obudziłem się wczoraj o 2:51, zapisałem to w notatkach, położyłem się spać i zapomniałem o tym. O czym śniłem?

Przez Imago

A co dokładnie napisałeś? To samo ujawniła na swojej relacji na Instagramie, Amerykanie mają głęboko niezdrowy stosunek do klimatyzacji.Może jej hejterzy chcą, żeby też wymieniła klimatyzator, tak jak ona chce „sprawić, by tenis znów był fajny”.

Słodko-gorzki, francuski, otwarty look Morgan Riedel

reklama

Kontynuacja artykułu poniżej tej reklamy

We Francji Morgan Riedel opowiadał o tym, jak miło było chodzić do centrów handlowych i jeść truskawki we francuskich restauracjach. Ale znalazła miejsce, w którym nie ma strasznych świateł drogowych.

Również na korcie uwielbiała być rekwizytem Taylora Fritza. Ale kiedy francuska publiczność wygwizdała amerykańską gwiazdę, ona też była wzruszona. Francuskiej publiczności nie spodobał się ostatni Francuz w turnieju, Arthur Rinderckneck, który przegrał z Fritzem. Gwizdali bezlitośnie, gdy Morgan Riddle nagrywał przed kamerą. Kiedy tłum nadal wygwizdywał jej chłopaka, zarumieniła się i przerwała nagrywanie. Później opublikowała wideo, na którym jej chłopak wychodzi z tunelu i skomentowała: „Mój człowieku, mój człowieku, mój człowieku”.

reklama

Kontynuacja artykułu poniżej tej reklamy

Po French Open para nie może się doczekać Wimbledonu. Czy Fritz i Riedel będą się lepiej bawić niż w Paryżu?

OBEJRZYJ TĘ HISTORIĘ: „Don’t Let It Know” – kilka dni po wielkiej współpracy Tigera Woodsa, Alexis Ohanian ukrywa bezczelny sekret przed żoną Sereną Williams, planując ważny ruch sportowy

READ  Żołnierze Fortu Błogość w Polsce | wiadomości lokalne