Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dzień Flagi rozpoczyna się w czwartek |  Wiadomości, sport, praca

Dzień Flagi rozpoczyna się w czwartek | Wiadomości, sport, praca

DZIEŃ FLAGI WEATHERSFIELD: Coroczny festiwal Weathersfield Flag Day odbędzie się od czwartku do soboty w parku miejskim przy Main Street. Program odbędzie się w piątek o godzinie 18:00 i wystąpi 100-letni Bob Thompson. Wydarzenie uhonoruje również mieszkańca Paula Colę.

Festiwal obejmuje muzykę na żywo, koncesje na jedzenie, paradę, sprzedawców, bocce, przejażdżki w wesołym miasteczku i gry karnawałowe. Godziny otwarcia to 17:00-23:00 w czwartki i piątki oraz 11:00-23:00 w soboty.

Farmers Market: Warren Farmers Market będzie od wtorku od 15:00 do 18:00 do 3 października, z wyjątkiem 4 lipca, w Warren Community Amphitheatre. Na tegorocznym targu pojawią się sprzedawcy lokalnych produktów, świeżo uprawianych produktów oraz różnorodnych produktów rękodzieła i rękodzieła.

WYPRZEDAŻ GAB: Howland Community Church, 198 Niles Cortland Road SE, będzie gospodarzem wyprzedaży garaży, strychów i piwnic od 8:00 do 13:00 w piątek i sobotę, która obejmuje sprzedaż wypieków. Sobota to dzień napełniania worków za 5 USD. Torby będą zapewnione. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń pod numer 330-856-3628.

Wydarzenie harcerskie: Dystrykt Stambaugh, Rada Great Trail, 18. doroczne harcerze Ameryki święto harcerskie Śniadanie zbiórki pieniędzy 13 czerwca w The Lake Club, 1140 Paulin Road, Polska.

Obszar obejmuje grupy harcerskie w hrabstwach Mahoning, Trumbull i Portage.

W tegorocznym programie wystąpi główny mówca Andrew DiPaolo, Eagle Scout i meteorolog w dni powszednie w WFMJ-21 News Mid-Day.

Drzwi otwierają się o 7:00, a śniadanie będzie serwowane między 7:15 a 7:45, a program zakończy się o 9:00. Rezerwacje są wymagane do piątku, wysyłając wiadomość e-mail do Richarda Fallona na adres [email protected] lub online na stronie https://scoutbreakfast.givesmart.com .

Darowizny można przekazać, wystawiając czek płatny na rzecz Great Trail Council-BSA i wysyłając go do Great Trail Council-BSA, Attn: Stambaugh District FOS Breakfast, 3712 Leffingwell Road, Canfield, 44406 lub online na powyższej stronie internetowej.

READ  Transmisja 4 meczów koszykówki na żywo na WKBN „Gra tygodnia” w sobotę

WINERY MIXER: Girard-Liberty Rotary i Churchill Commons Giant Eagle będą gospodarzami miksera wina Catalina i zbiórki pieniędzy od 17:00 do 21:00 15 czerwca w Giant Eagle, 4700 Belmont Ave. , Wolność. Wpływy z imprezy zostaną przeznaczone na projekty Girard-Liberty Rotary, które obejmują szkolną spiżarnię żywności i projekty społeczne. Kupony na loterię można znaleźć na stronie Churchill Commons Giant Eagle, Blackstone Funeral Home Inc., 672 Churchill Road, Girard; Byrne Chiropractic, 1 Petro Place, Wethersfield; and Sweet Memories Vintage Tees and Candy, 1282 Trumbull Ave. Jednostka A1, Gerard.

Dzień Zdrowej Społeczności: Dzień Zdrowej Społeczności jest organizowany przez Trumbull County MetroParks od 10:00 do 14:00 w sobotę na Kent State University w Trumbull.

Działania obejmują bezpieczeństwo na rowerze / rodeo, przyziemienie ciężarówki, strzelanie z łuku, kontrole zdrowia, zdrowych sprzedawców i pokaz disc golfa.

Przejażdżka rowerowa Western Reserve Greenway rozpoczyna się o 10:00 lub 13:00 Zadzwoń, aby zarezerwować miejsce, 330-675-3072. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.trumbullmetroparks.org.

Truskawki i loterie: Rotary Niles Sunday Club będzie sprzedawać świeże truskawki i truskawki od czwartku o 18:00 na terenie McKinley National Birthplace Memorial. Odbędzie się również losowanie 50/50 i losowanie kosza. Wpływy wspierają klubowy program stypendialny dla Niles McKinley High School. Full House zagra harmonijną muzykę z lat 60-tych i 70-tych o 18:30

LETNIE CZYTANIE NA ROZPOCZĘCIE: National McKinley Birth Memorial Museum zaprasza dzieci i rodziny do audytorium w sobotę od 14:00 do 15:00, aby powitać pisarkę i gawędziarkę Lindsay Bonilla. Złoży hołd swojej nowej książce z obrazkami, „Notatka, która kierowała muzyką”. Uczestnicy będą mogli również zapisać się do Letniego Programu Czytelniczego.

Bezpłatne zajęcia komputerowe: Inicjatywa Warren-Trumbull Digital Advantage, sponsorowana przez Oak Hill Collaborative, Trumbull Community Action Program, Trumbull Metropolitan Housing Authority i miasto Warren, będzie oferować bezpłatne zajęcia komputerowe w TCAP, 1230 Palmyra Road SW, Warren . Zajęcia będą odbywać się codziennie od 18:00 do 19:00, a tematy to: Czwartek – Starting Email; 15 czerwca — Excel z programem Excel: wprowadzenie do arkuszy kalkulacyjnych i tabel; 22 czerwca — Skanuj, wysyłaj i wysyłaj: wprowadzenie do kodów QR i skrótów; oraz 29 czerwca – Podstawy Cyberbezpieczeństwa.

READ  Restaurator z Cleveland jedzie do Polski gotować dla uchodźców

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej