Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dzień Cecylii 1921-2021 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – Cecilia Day odeszła w wieku 99 lat w piątek 13 sierpnia 2021 r. w swoim domu z rodziną u boku.

Urodziła się 19 października 1921 roku w Campbell, córka zmarłego Johna i Catherine Maxgay Leda.

Cecilia ukończyła New Springfield High School. Poświęciła swoje życie opiece nad rodziną i wychowaniu ośmiorga dzieci. Była aktywną członkinią kościoła św. Karola.

Cecilia uwielbiała pieczenie i otrzymała kilka pasków za pierwsze miejsce na Canfield Show. Pracowała siedem dni w tygodniu, piekąc w piekarni swojego syna w New Waterford, aż do tygodnia przed śmiercią. Podobała mi się też wyszukiwarka słów i łamigłówki ogrodnicze.

Jej mąż, Louis C. Day, Jr., którego poślubiła 18 sierpnia 1939 r., zmarł 16 sierpnia 1985 r.

Cecilię pozostawiły cztery córki, Patricia Bartos z Austin Town, Caroline Cope z Columbiana, Rose Marie Palmer ze Wschodniej Palestyny ​​i Janet (David) Gorby z New Waterford. Czterech synów, Ludwik C. Dzień trzeci (Marlyn Cooper) z Phoenix w Arizonie, Richard A. (Joan) dziennie na północ od Limy, John (Carol) dziennie Rodgers i Patrick (Cindy) dziennie New Waterford; 20 wnuków, 37 prawnuków; I sześcioro prawnuków.

Jej synowa, Joseph Bartos i Charles Cope, poprzedzili ją śmiercią. trzy siostry, Sophie Sempeda, Valeria Demidovich i Genevieve Glista; i czterech braci, Frank, Ed, Ted i George Leda.

Prywatne nabożeństwa rodzinne odbyły się z chrześcijańskim nabożeństwem pogrzebowym w kościele św. Karola. Pochówek odbył się na cmentarzu Calvary.

Jej rodzina pragnie serdecznie podziękować Hospicjum MVI za całą opiekę nad Cecylią. Chcieliby poprosić o fizyczny hołd w formie datków na rzecz hospicjum MVI, 4891 Belmont Ave., Youngstown, OH 44505.

Aranżacje obsługiwane przez Higgins-Reardon Funeral Homes, Boardman-Canfield Chapel.

(uwaga specjalna)