Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dzięki temu pakietowi tekstur stworzonego przez fanów możesz grać w Mario Kart 64 w jakości HD

zdjęcie: Archiwum / Wideo Nintendo Game Arts

Scena fanów Nintendo 64 była ostatnio dość zajęta, z Zelda: Okaryna Czasu Port PC jest wreszcie zwolniony – i pobierz plik Miłej zabawy i niezwykłych modów – Krążą plotki o jeszcze większej liczbie gier Dostępne poprzez inżynierię odwrotną. Jednak następna na liście jest bardzo płynna i błyszcząca aktualizacja naszych ulubionych gier towarzyskich.

Grupa fanów Mario Kart 64 HD ciężko pracuje nad stworzeniem pakietu tekstur HD dla Mario Kart 64W weekend grupa ujawniła, że ​​zakończyli odtwarzanie wszystkich postaci. Teraz możesz ścigać się jako ulubiony kierowca na pięknych obrazach HD:

Wygląda dobrze, prawda? Cały pakiet jest prawie gotowy – a jak pokazuje film na Twitterze, każdy element gry zostanie zaktualizowany. Oznacza to, że nawet przedmioty, takie jak muszle i skórki od banana, zostaną przerobione z dużą precyzją. Nie pozostawi żadnego kamienia bez serca.

Grupa używa ekranu tytułowego gry i grafiki promocyjnej, aby poinstruować ich, jak mają wyglądać formy, kursy i przedmioty. Zespół pracował nad tym od kilku lat, z różnymi aktualizacjami, ale ta ostatnia wydaje się być najostrzejsza. Heck, nawet menu są zmienione!

To niesamowite, jak płynnie wygląda Mario Kart 64 HD i robi prawdziwą różnicę. Ale naprawdę przyciąga wzrok obrazy i postacie z pakietu HD oraz oryginalna gra obok siebie. Różnica polega na piorun:

W zasadzie jesteśmy fanami wszystkiego, co tu widzieliśmy. Wygląda tak, jak my, dzieci, wyobrażaliśmy to sobie na monitorach CRT!

Chociaż modele postaci są dostępne do pobrania, reszta pakietu jest wciąż finalizowana. I znowu, jest to kolejna możliwa wersja ze względu na owoce całej tej inżynierii odwrotnej. Możesz sprawdzić dostępne pakiety na githubLub dołącz do Mario Kart 64 HD niezgoda Po więcej informacji.

Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tego niesamowitego pakietu tekstur w komentarzach!

READ  Para przeprowadza się do ich domu za trzy miesiące za 1550 funtów - co dodaje 90 000 funtów do jego wartości.