Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Działać szybko! 2021 iPad dostępny w sprzedaży na Amazon

aktualizować: Model 64 GB jest wyprzedany. Jednak Amazon nadal ma Model 256 GB na sprzedaż za 449 USD (30 USD zniżki).

Znalezienie iPada 2021 w magazynie lub w sprzedaży przez większość sezonu świątecznego było prawie niemożliwe. Jednak Amazon ma jeden z najlepszych Oferty na iPada Teraz dostępny jako nowy iPad premium od Apple ze zniżką.

Amazon obecnie posiada 10,2-calowy iPad (64 GB) w sprzedaży za 299 USD. Chociaż tylko 30 USD mniej od oryginalnej ceny 329 USD, ten iPad był niedostępny lub wyprzedany po cenie katalogowej przez większość sezonu świątecznego. W chwili pisania tego tekstu umowa dotyczy tylko tabletu Apple w kolorze Space Grey. Pospiesz się, bo zapasy są ograniczone. Jest jednym z najlepszych Poświąteczne wyprzedaże Widzieliśmy.

Największą aktualizacją iPada 9 jest nowy procesor A13 Bionic i większe możliwości przechowywania. Według Apple procesor zapewnia 20% wzrost wydajności. To ten sam procesor, co iPhone 11.

Tymczasem model podstawowy oferuje 64 GB pamięci, a model doładowany ma 256 GB. Tak czy inaczej, otrzymujesz dwa razy więcej miejsca na dane. Firma Apple zmodernizowała również przedni aparat do 12 MP (z 1,2 MP) z obsługą Center Stage, która wykorzystuje uczenie maszynowe do dostosowywania przedniego aparatu podczas rozmów wideo FaceTime.

Potencjał na tak szybką sprzedaż jest duży, dlatego zalecamy zakup jednego z Najlepsze oferty Apple Widzieliśmy, póki jeszcze możesz.

READ  Porzucona aplikacja PS5 została opóźniona z powodu problemów technicznych, programiści pracują nad „jak najszybciej uzyskać transmisję na żywo”