Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dział sprzedaży jachtów Pier One Yacht Sales planuje „wywołać falę” tętniącą życiem wystawą jednostek pływających podczas Fort Myers Boat Show |  Wiadomości, sport, praca

Dział sprzedaży jachtów Pier One Yacht Sales planuje „wywołać falę” tętniącą życiem wystawą jednostek pływających podczas Fort Myers Boat Show | Wiadomości, sport, praca

Dział sprzedaży jachtów Pier One Yacht Sales planuje „wywołać falę” tętniącą życiem wystawą jednostek pływających podczas Fort Myers Boat Show |  Wiadomości, sport, praca

Ten jacht Marine Magic Jutson 46 z 2000 r., „Closing Time”, został wystawiony przez Williama „Stoneya” Stoneciphera z Pier One Yacht Sales. dostępny

Firma Pier One Yacht Sales z siedzibą w Punta Gorda planuje zrobić wrażenie, biorąc udział w 51. dorocznych targach łodzi w Fort Myers w historycznym śródmieściu Fort Myers, w dniach 9–12 listopada. Pokazy odbywają się w dniach 9–11 listopada w godzinach 10:00–18:00 oraz 12 listopada w godzinach 10:00–17:00. Uczestnicy muszą parkować w wyznaczonych miejscach i wchodzić na wystawę pieszo od skrzyżowania ulic Bay i Hittman. Wstęp kosztuje 20 dolarów za osobę. Dzieci do 15. roku życia wchodzą bezpłatnie, pod warunkiem płatnego wstępu dla dorosłych.

Pod nowym właścicielem i zarządem Pier One Yacht Sales będzie oferować cztery luksusowe modele Skamander Yachts by Hussar, w tym 34-metrowy jacht „100 sorento” 32 stopy „920 Explorer Max” 29 stóp „Podróżnik 850” i 26 stóp „Odkrywca 790”.

Husar to polski producent jachtów, nazwany na cześć polskich wojowników. Jak podaje strona internetowa Hussar Yachts. „Hussars byli odważni i nieugięci w swoim dążeniu do pokonania swoich ograniczeń. Dziś honorujemy nazwę Hussar, z dumą kontynuując tradycję zaciekłych innowacji i zaangażowania w doskonałość w każdym projekcie. Polska ustępuje jedynie Stanom Zjednoczonym w produkcji małych jachtów motorowych do 30 stóp długości i jest jednym z największych producentów łodzi w kategorii 20-35 stóp.

Hussar przedstawił linię luksusowych statków średniej i dużej wielkości Skamander z przesłaniem, że jego jachty są „Idealny, jeśli chcesz zabrać przyjaciół i rodzinę na weekendowe wycieczki, jednocześnie zapewniając im komfort”. Producent wspomina także o nowych konstrukcjach kadłuba „Chodzi o wydajność, zwiększenie przestrzeni wewnętrznej oraz radykalne zmniejszenie zużycia paliwa i kosztów konserwacji, dzięki czemu superjachty są tańsze niż kiedykolwiek wcześniej!”

„Jesteśmy dumni, że jesteśmy jednym z wiodących amerykańskich dealerów Hussar Yachts, popularnej marki luksusowych jachtów w Europie. Jesteśmy także jednym z wiodących dystrybutorów ekscytującej i przyciągającej wzrok marki sportów wodnych. powiedział Mike Mullinger, właściciel i operator Pier One Yacht Sales.

Nowa seria X pojazdów do uprawiania sportów wodnych będzie prezentowana na stoisku sprzedaży Pier One Yacht Sales podczas targów żeglarskich w Fort Myers. dostępny

W jego centrum ekspozycja łodzi biura maklerskiego będzie podkreślać tętniące życiem linie „Samochód do sportów wodnych” Osobisty model wody.

Firma Watersports Car Company z siedzibą w Miami jest jedynym amerykańskim producentem luksusowych rekreacyjnych jednostek pływających z certyfikatem USCG, który według producenta: „Wygląda, prowadzi się i prowadzi jak samochód sportowy”. Samochody do uprawiania sportów wodnych są dostępne w wersjach dwu- lub czteromiejscowych i są napędzane silnikami o wysokich osiągach lub silnikami z doładowaniem.

Według organizatora wydarzenia Fort Myers Boat Show, Kyle’a Gooda, „Pier One Yacht Sales od wielu lat jest częścią Fort Myers Boat Show i praca z Mikiem Mullingerem przy tworzeniu corocznego pokazu najwyższej klasy była przyjemnością. Włączanie dodatkowych producentów i technologii nadal podnosi poziom biznes.”

Mullinger podsumował: „Miłośnicy łodzi wodnych w każdym wieku i niezależnie od stylu pływania z pewnością docenią nasz wyjątkowy nadruk na tegorocznych targach Fort Myers Boat Show”.

Informacje o sprzedaży jachtów Pier One

Pier One Yacht Sales to jeden z największych brokerów łodzi na Florydzie, zajmujący się kupnem i sprzedażą łodzi na całym świecie od 2004 roku. Firma specjalizuje się w używanych i nowych jednostkach pływających. Oferują finansowanie, ubezpieczenia i sklep internetowy z częściami do łodzi, materiałami eksploatacyjnymi i akcesoriami. Lokalizacje Pier One Yacht Sales na Florydzie obejmują Fisherman’s Village i Burnt Store Marina w Punta Gorda, Palm Harbor Marina w Cape Hays oraz Miejską przystań w St. Petersburgu w Petersburgu. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń pod numer 941-639-7777 lub odwiedź stronę PierOneYachtSales.com.

O pokazie łodzi w Fort Myers

Producentem corocznego pokazu łodzi w Fort Myers jest Go Boating Florida, podmiot wspierany przez Stowarzyszenie Przemysłu Morskiego Południowo-Zachodniej Florydy i Tampa Bay, składające się z firm członkowskich i zwolenników branży morskiej na zachodnim wybrzeżu Florydy. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń pod numer 239-656-7083 lub odwiedź stronę GoBoatingFlorida.com.


READ  Polska firma produkująca karmy dla zwierząt domowych otrzymuje dofinansowanie na nowe produkty