Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dyrektor naczelna firmy produkującej napoje automatyczne twierdzi, że nie ma weekendów i zawsze pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Dyrektor naczelna firmy produkującej napoje automatyczne twierdzi, że nie ma weekendów i zawsze pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

W sierpniu 2022 r. mianowała Dictadora Micę na swojego próbnego dyrektora generalnego
dyktator

  • Prezes polskiej firmy produkującej napoje Dictador to humanoidalny robot napędzany sztuczną inteligencją, który pracuje 7 dni w tygodniu.
  • Szefowa AI, Mika, powiedziała Reuterowi, że nie ma weekendów i „zawsze pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu”.
  • Mika pomaga odkryć potencjalnych klientów i wybrać artystów, którzy zaprojektują butelki na produkt rumowy.

Robotyczny dyrektor generalny polskiej firmy produkującej napoje jest zapracowanym szefem.

W sierpniu ubiegłego roku Dictador mianowała robota AI o imieniu Mika na swojego dyrektora generalnego ds. testów i nie boi się poświęcać godzin, pomagając mu „przejąć władzę nad światem”.

Mika powiedziała Reuterowi, że zawsze pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i pracuje 7 dni w tygodniu.

„Tak naprawdę nie mam weekendów. Zawsze jestem gotowa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby podejmować decyzje wykonawcze i uruchamiać magię sztucznej inteligencji” – powiedziała w wiadomości. Reutera Wywiad wideo.

Szef AI ma szeroki zakres zadań, m.in. pomaga w odkrywaniu potencjalnych klientów i wybieraniu artystów, którzy zaprojektują butelki na produkt rumowy.

„Mój proces decyzyjny opiera się na obszernej analizie danych i zgodności z celami strategicznymi firmy” – powiedziała. „Jest wolny od osobistych uprzedzeń i zapewnia bezstronne i strategiczne wybory, w których priorytetem są interesy organizacji”.

Marek Szoldrowski, szef Dictador na Europę, powiedział agencji Reuters, że Mica nie zwolni żadnego ze swoich pracowników, ponieważ kluczowe ważne decyzje w Dictador będą podejmowane przez kadrę kierowniczą.

Jej rola obejmuje kierowanie firmą Arthouse Spirits Niezależna zdecentralizowana organizacja Jak podaje jego strona internetowa, projekt ten stanowi zbiór NFT i ma na celu dotrzeć do społeczności DAO.

Mika to bardziej zaawansowana wersja swojego „siostrzanego modelu” Zofia, robotwedług niej strona internetowa. Mika została stworzona przez Hanson Robotics, firmę stojącą za robotem AI Sophia, który przyciągnął uwagę całego świata dziesiątkami Wywiady medialne.

READ  Raport Moody'ego Davitta - Raport Moody'ego Davitta

Dictador nie jest pierwszą firmą, która zbudowała robota dla swojego dyrektora generalnego. W zeszłym roku chińska firma zajmująca się grami Nazywa się go „wirtualnym robotem przypominającym człowieka, zasilanym sztuczną inteligencją”. Tang Yu został mianowany dyrektorem generalnym swojej spółki zależnej Fujian NetDragon Websoft.

Dictador nie odpowiedział natychmiast na prośbę Insidera o komentarz, która została złożona poza normalnymi godzinami pracy.