Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dyrektor gry Battlefield Markus Letho opuszcza EA i Ridgeline Games

Dyrektor gry Battlefield Markus Letho opuszcza EA i Ridgeline Games

Marcus Letho, współzałożyciel i dyrektor Battlefield, opuścił EA.

Letho – który wcześniej kierował Ridgeline Games z siedzibą w Seattle, studiem EA zajmującym się franczyzą Battlefield – najwyraźniej usunął wszystkie odniesienia do Battlefield i EA ze swojej biografii w mediach społecznościowych, a także zaktualizował swój LinkedIn, aby wskazać, że teraz opuszczają Essam .

Czy Kojima był wybawicielem gier PlayStation?Obejrzyj na YouTube

Jak zauważył „Koneser Battlefield” DANNYonPC i Gry wewnętrzneRidgeline Games nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy Strona internetowa z ofertami pracyoraz współzałożyciel i dyrektor artystyczny Ridgeline, Chris Matthews, również opuścili studio w styczniu 2024 r., aby dołączyć do Bungie, dewelopera Destiny, jako dyrektor artystyczny studia.

Lehto nie ogłosił oficjalnie ich odejścia ani nie skomentował ich kolejnych kroków, ale ich odejście skłoniło fanów Battlefielda do zastanowienia się nad przyszłością serii strzelanek. Powszechnie panowało przekonanie, że Lehto został zatrudniony do reżyserii serialu po kiepskim występie w Battlefield 2042. Podobnie EA również nie skomentowało oficjalnie odejścia Lehto.

Skontaktowaliśmy się z EA i poinformujemy Cię, jeśli/kiedy otrzymamy odpowiedź.

„Mimo swojej szerokości i zakresu Battlefield 2042 sprawia wrażenie najbardziej zdezorganizowanej i zagmatwanej gry w dotychczasowej serii – jest to problem bardziej egzystencjalny niż Battlefield 4, który stanął przed podobnie trudną premierą” – były redaktor Eurogamer – znany jako Martin – napisał o Battlefield 2042. W 2021.

„Istnieje jednak szansa, że ​​DICE może zrobić to, co udowodniło sukces w przeszłości, a Battlefield 4, a następnie Battlefront 2 stoją w obliczu własnych kontrowersji. W Battlefield 2042 jest wystarczająco dużo momentów tej starej magii – uzupełnionej przez sprytnych, choć subtelne, nowe pomysły.” Niewyrafinowany – aby zasugerować, że przy odrobinie pomysłowości i skupienia może mieć obiecującą przyszłość.

READ  Assassin's Creed Origins w Xbox Game Pass