Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dwóch pilotów musiało wystartować, gdy rozbił się samolot wojskowy – zanim jeden zaplątał się w linie energetyczne

Obaj piloci mieli trudności z przeprowadzeniem rutynowego lotu szkoleniowego, ponieważ para została zmuszona do trafienia bombowca, zanim upadł. Wiadomo, że jeden z jego parasoli zaplątał się w napowietrzne linie energetyczne

Dwóch pilotów zostaje zmuszonych do zejścia na ląd, gdy w Teksasie rozbija się samolot wojskowy

Dwóch pilotów zostało zmuszonych do wyrzucenia samolotu wojskowego, gdy ich samolot rozbił się w domach w Teksasie podczas rutynowego wypadku szkoleniowego.

Odrzutowiec szkoleniowy T-45C Goshawk rozbił się około godziny 11.15 w niedzielę między 4000 bloków Tejas a Dakotą w Lake Worth w Teksasie.

Pilot i uczeń-pilot samolotu zmagali się podczas rutynowego lotu szkoleniowego, ponieważ para została zmuszona do ucieczki przed katastrofą, słońce wzmiankowany.

Zrozumiałe jest, że jeden z ich parasoli potknął się o napowietrzne linie energetyczne, powodując rozległe zaciemnienia w okolicy.

Drugiego pilota znaleziono w pobliżu niego, według szefa policji Lake Worth, JT Manushajiana.

Obaj zostali zabrani do szpitala, gdzie podobno jeden jest w stanie stabilnym.Odrzutowiec szkoleniowy T-45C Goshawk rozbił się w niedzielę około godziny 11.15
US Navy potwierdziła, że ​​student-pilot żyje i jest leczony, ale jego obecny stan nie został ogłoszony.

Rozbicie przesiedliło mieszkańców do sześciu domów, które zostały zbombardowane, z pomocą Czerwonego Krzyża, ale, co zaskakujące, nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Widziano dym unoszący się zza domów w okolicy.

US Navy zidentyfikowała samolot i powiedziała, że ​​odbywał rutynowy lot treningowy po starcie z międzynarodowego lotniska Corpus Christi.Odrzutowy samolot szkoleniowy Korpusu Piechoty Morskiej USA T-45 Goshawk przelatujący nad chmurami nad Florydą
Chociaż przyczyna katastrofy pozostaje nieznana, US Navy i inne zespoły śledcze pomagają w dochodzeniu, a zespół ds. bezpieczeństwa przygotowuje się do zbadania szkód.

Oczekuje się, że przerwa w dostawie prądu potrwa kilka dni, a trzy osoby zostały wyleczone i wypuszczone na miejsce zdarzenia.

Ryan Arthur, szef straży pożarnej w Lake Worth, powiedział, że wypadek „mógł być znacznie gorszy”, chociaż uważa się, że wypadek dotknął aż 70 mieszkańców, podczas gdy wiele domów zostało lekko uszkodzonych, chociaż nie zgłoszono żadnych obrażeń. z nich bezpośrednio.

READ  Goście wezwali do zaszczepienia się na imprezie antyszczepionkowej Roberta F. Kennedy'ego Jr. | Wiadomości z USA