Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dulquer Salmaan, Mrunal Thakur odpowiedział na list polskiego fana do Sity Ramam فريق

Dulquer Salmaan, Mrunal Thakur odpowiedział na list polskiego fana do Sity Ramam فريق

Dulquer Salmaan i gwiazdor Mrunal Thakur Sita Ramam nadal otrzymują miłość od fanów. Romantyczny dramat z okresu telugu, napisany i wyreżyserowany przez Hanu Rajavabudi, przedstawia Dolkera jako porucznika Rama, osieroconego oficera armii indyjskiej służącego na granicy z Kaszmirem, który otrzymuje anonimowe listy miłosne od Sity Mahalakshmi, granej przez Mornal. Sita Ramam niedawno otrzymała po drodze długi list z Polski od fana, który zasypał film miłością. Przeczytaj także | Odpowiedź Dulkera Salmana na porównanie Sity Ramam z Veerem Zara

Dulker Salman i Mornal Thakur odpowiedzieli na wiadomość, którą udostępniła na Twitterze Monica, która w swojej autobiografii opisuje siebie jako „polską fankę indyjskiego kina i muzyki od 2006 roku”. Monica opublikowała kilka postów o swojej miłości do Sity Ramam na swoim koncie na Twitterze, a także napisała czterostronicowy list do zespołu. W swoim liście porównała film do Shahrukha Khana i gwiazdy Preity Zinta Veera Zaary (2004) i powiedziała, że ​​w historii miłosnej jest „czystość”. Zaznaczyła również, że nie spodziewała się, że zespół przeczyta jej list ze względu na jego długość, ale przeczytali go zarówno Dulquer, jak i Mrunal, a także podziękowali jej za to.

W odpowiedzi na wiadomość Dulquer napisał na swoim koncie na Twitterze: „To jest pięknie napisane. Z taką wrażliwością na talent, do którego napisałem, ze świetnym zrozumieniem samego filmu i kina, które z niego wynika. Mamy nadzieję, że nadal będziemy Was bawić”. W memoriale skierowanym do Priaminy Dolker Salman Garecki Monica napisała: „Zakochałam się w poruczniku Ram. Stworzyła postać tak czarującą, że nie sposób go nie kochać”.

Oddana fanka Barbara Mrunal, napisała: „Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny grał w Sitę, madame. Oddała także hołd piosenkarce Chinmayi Sripaada za oddanie głosu Sicie. W odpowiedzi Mrunal napisał: „Nie potrafię wyrazić słowami, jak bardzo jestem szczęśliwy! Z pewnością dopełniłeś mojego dnia i całkowicie zgadzam się, że jesteś Sita Mahalaxmi niekompletnym bez Chinmayi, poprawiłeś mój występ kochanie. Dziękuję bardzo ”.

READ  Polska edycja sitcomu Volodymyr Zelensky Sługa ludu w pracach - The Hollywood Reporter

Sita Ramam została wydana w kinach 5 sierpnia i zaczęła nadawać w Prime Video 9 września. Według przeglądu filmu „Hindustan Times” „To piękne, współczesne wyobrażenie klasycznej historii Ram-Sity, rodzaj filmu, który może sprawić, że ci, którzy nie są fanami historii miłosnych, zmienią swoje serca”.

dot: 10